Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Akhisar Belediyespor | MS | 31 Temmuz - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Akhisar Belediyespor | MS | 31 Temmuz

net 5 pozisyon kaçtı,gol hariç.2 pozisyonu izleyemedim ama spiker bahsetti.3 pozisyonu gördüm.gomis pas alamamasına rağmen top geldiğinde kendi pozisyon yaratıyo.bi pozisyonu vardı garryden gelen pasta.guzel iş yaptı orda.belhandaya yükselltiği top şahaneydi.

belhanda bu sezon çok gol atabilir.

Şimdiye kadar izlediğim kadarıyla iyi bir takımda belhanda fark yaratır.Heleki fizik gücü ve mücadeleci yapısıyla defansif olarakda iyi olması çokönemli bir özellik.Ama solda falan oynamamalı.

Bu arada garrynin son pasları inanılmaz kötü. Çok savruk. Feg harici kesinlikle bir kanat daha lazım.

Gomisin şu maçlarda bu kadroyla gol atamamasına birşey demem. Fakat genel anlamda daha iyi performans beklerdim.İnşallah düzelir.

maiconun yanına hızlı bir stoper şart.

Mariano fark yaratacak.

Sinan nasıl oluyorda avrupa faciasından sonra hala bu takımda oynatılıyor.Ben bu kadar ruhsuuz bir adam görmedim. Donk,selçuk ve sinanın olduğu takımın akhisarı yenememesi çok normal.

ilk yari bitti

the good: mariano maicon rodrigues (son tercihleri tartisilir)
the ok: belhanda linnes muslera gomis
the bad: serdar (sakatliktan dolayi olabilir ama begenmedim pek) donk selcuk (orta saha yine varligini gösteremiyor) sinan (isteksiz)

Üst Alt