Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV

2-2 lik bir beraberlik şahsımı memnun eder. tek farklı mağlubiyetde bal kaymak olur(transferler hızlanır.)

Hertha denince reisi analım.

f1d25ef661d5e28bbefe6c1790fb19a0.jpg

hayvan gibi cüssesi var, normalde süper ligde alıp gitmesi lazım. adebayor mesela, ne top oynuyor arkadas, futbol hayatı bitti deniliyordu. eto'o, v.love keza öyle. gomis inde akması lazım.
adebayorun kariyeri ayri gomisinki ayri, biz gelen geceni dünya stari yaptik bu sene, eskiden poldi sneijder drogba alirdik simdi gomis belhanda vs.. fernandoyu katmiyorum o yildiz!

Fernando Muslera
Mariano Maicon Ahmet Linnes
Ndiaye Selçuk İnan
Recepl Belhanda Garry
Gomis

F.A böyle vermiş kadroyu , tolga olabilirmiş .

Yenmek mi daha hayırlı olur yenilmek mi bilemedim. Ama hazırlık maçında galip gelmektense, yenilelim ve bu bazı kararları perçinlesin.

Yahu Tudorda Cenk Ergünde daha fazla transfer olacağını onayladı resmen yensek ne olur yenmesek ne olur bu maçlara göre planlama düşünülüyorsa kapatın gitsin sezonu

Adamin dibi. Yillarca severek izledim Berlin de oynarken.

Hatta formasi da var bende.
O dönem Recoba'dan sonra en sevdiğim futbolculardan biridir, Hertha ya olan sempatim kendisinin sayesinde. Lincoln'ü de çok severdim Schalke de oynarken. Muazzam topçulardı ya. Sonra Lincoln'ü Galatasaray formasıyla izlemek nasip oldu.

O dönem Recoba'dan sonra en sevdiğim futbolculardan biridir, Hertha ya olan sempatim kendisinin sayesinde. Lincoln'ü de çok severdim Schalke de oynarken. Muazzam topçulardı ya. Sonra Lincoln'ü Galatasaray formasıyla izlemek nasip oldu.

Aynen o zamanlar Marcelinho sayesinde ben de Hertha ya sempati duymaya baslamistim. 2 tane Hertha formam var, bir de Hertha-Galatasaray Uefa kupasi macina gitmistim yillar önce cok güzel olmustu formanin birini zaten o gün almistim.

Bir ara Yildiray da gelmisti Hertha ya, bayagi güzel oynuyorlardi Yildiray Marcelinho simdiki teknik direktör Dardai da oyuncuydu o zamanlar.

Üst Alt