Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor

Bunu gecen tiye aldin biraz Ömer, ama vurdum duymazligini bir kenera koyup, agresif oynayan bir Donk sence fizigi ile Selcuk´u ezebilecek bir adam degil mi ? Bize karsi agresif oynadigi maclarda diger iki orta sahamizi da üst üste koyup, ezmisti zaten.

Yok abi yok. Ben de fizikli, boylu poslu ortassahalar isterim de önce akıl, önce kalite. Sadece bozmaya yönelik bir takım olsak ve hedefimiz ortasıra olsa tamam da bizim oyun oynamamız lazım. Tempo, fizik mühim ama bize gerekirse bir ara topla veya duran topla sorun çözecek adam da lazım. Herşeye rağmen Selçuk'u Donk'la kıyaslayarak kendisine haksızlık etmek istemem.

Yok abi yok. Ben de fizikli, boylu poslu ortassahalar isterim de önce akıl, önce kalite. Sadece bozmaya yönelik bir takım olsak ve hedefimiz ortasıra olsa tamam da bizim oyun oynamamız lazım. Tempo, fizik mühim ama bize gerekirse bir ara topla veya duran topla sorun çözecek adam da lazım. Herşeye rağmen Selçuk'u Donk'la kıyaslayarak kendisine haksızlık etmek istemem.

Bana kalirsa Tudor´da Donk´dan daha yüksek kalitede iki orta saha istiyor, bunu kendisi de bahsetti. Ancak futbol anlayisina göre selcuku bile kesmesi donk icin, benim icin süpriz olmaz. beyin, duran top cok önemli, ama selcuk fizik olarak cok bitik. onun önünden top kazanmak cok kolay bir rakip icin.

fa362440e-1.jpg

Üst Alt