Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Kisvárda | MS | 10 Temmuz | GS TV - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Kisvárda | MS | 10 Temmuz | GS TV

Morutan forvet arkasında yusuftan daha iyi.
Türk saydırma teklifim hala geçerli 3-5 kuşak araştırıp avukatlarla güzel bir çalışma yaparsak bu iş olur.

Baranın şans bulmasını falan istiyorum da bu çocuk oyuna girince benim yaşam enerjim alınıyor yav.
Dayıcım sen niye zindane'nin son dönemler gibi sürünerek oynuyorsun yav, bir tık dinamizm yapsan iyi teklifler gelecek sana.
Olm bizim halı sahaların başlangıcı bile daha hareketli

Yorum yapabilecek kadar izleyemedim ama morutan zaniolo ikilisi aynı anda sahada olmamalı bence. İkisinde birbirini kapatıyor gibi geldi bana. İlk yarıyı hiç izlemedim. Morutan umduğumdan iyiydi. Torpilli de iyi oynadı bence. Torpilin hakkını verdi. Takımda forvet olsa kötü oynayanların da oyunu bir tık daha iyi olabilirdi. Bunu özellikle Yusuf için söylüyorum. Yusuf'un önünde kim oynadı mesela? Ben göremedim pek. O yüzden şimdilik yerin dibine sokmayacağım.

Okan hocanın gençlerden öncelikli olarak Efe ve Ali Turap'a süre vermesi gayet iyiydi şu anda en umut vaat eden genç oyuncularımızın bu iki isim olduğunu düşünüyorum. İkiside çok olgun oyun tarzına sahip yavaş yavaş rotasyona katabiliriz bu iki genç oyuncuyu aslında. Genel olarak takım açısından faydalı bir maçtı as oyuncularımızı yavaş yavaş ısındırmamız açısından bu maçlar oldukça önemli. Zaniolo'yu fiziksel olarak çok güçlü gördüm bu maçta eğer kalırsa çok iyi işler yapacak gibime geliyor.

Baranın şans bulmasını falan istiyorum da bu çocuk oyuna girince benim yaşam enerjim alınıyor yav.
Dayıcım sen niye zindane'nin son dönemler gibi sürünerek oynuyorsun yav, bir tık dinamizm yapsan iyi teklifler gelecek sana.
Olm bizim halı sahaların başlangıcı bile daha hareketli

Hocam o hata yapma korkusundan oluyor. Yaptığı ilk pas hatasında linçleneceğini biliyor, o nedenle en garantiyi yavaş oynayarak buluyor. Bu sefer de yetenekleri ortaya çıkmadan düz bir oyuncu izlemiş oluyoruz. Bu 2021-22 sezonundaki Berkan’da da vardı. Genç oyuncularda da giderek artıyor biz linçledikçe. Bir Ozan hiç korkmadan müdahalelerine devam etti, o da topçu oldu.

Üst Alt