Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Eskişehirspor | MS | 27 Temmuz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Eskişehirspor | MS | 27 Temmuz

Maç organize edemeyen yönetime yazıklar olsun.

Ama Gomis kötü oynadı fikrine katılmadığımı belirtmek isterim. Gol atamamış ama tam bir modern forvet gibi performans sergilemiş, oyunun içinde kalmış, takımı oynatmış. Gol atması zamanla gelecek. Bize gol atan forvet lazım değil, futbol oynayabileni lazım zaten. Yoksa Burak kalabilirdi, o da goller atıyordu.

maçta beni etkileyen 2 husus var. 1. kornerden gelen topa net bir kafa vuruşu ile gol atmamız. 2. sağ taraftan top sürüp içeri bakarak net bir orta olması (marionadan gomise). uzun zamandır böyle aksiyonlar izlememiştim doğrusu.

yahu danışıklı bir maç bakın takım iyi gidiyor yavaş yavaş transferler oturuyor havası yaratmak için organize edilen bir maç sazan gibi atlamayın hemen.

Cok takmayin yav, zamanla acilir Gomis.

Ama Gomis-Eren ikilisi yetersiz koca sezon icin. Mutlaka bi tane daha forvet lazim. Baros Necati gibi adam lazim.

Son düzenleme:
rakip dandik olsa da hucumda biraz daha uyum vucut bulmus gibi, paslar kosular fln
eray da karsi karsiya kurtarmis 1 tane

Belhanda cok klas bir futbolcu, Türkiye´de üstüne koyarak o büyük acilmayi yapmasi dahi muhtemel. Hem iyi pas atiyor, hem fizigi cok kaliteli, hem cabuk hem bire birde etkili hemde etkili bitiricigili var. Attigi gol, yada o Gomis´e yaptigi orta öncesi, defansi bayiltmasi, cinsel iliski gibi resmen.

Gomis kafayla daha kaleyi tutturumadai ama bi tutturmaya baslarsa ve transferlerde gelirse 2-3 tane hattrick yapar sezon boyu diye dusunuyorum... Yavas yavas isiniyor, futbol olarak hep oyunun icinde ve hareketli... Hatta bi ara sol kanada kadar gelip oradan hizli bi atagimizin startini veriyor... Biraz sabretmek lagzim, TSL deki defanslari tokatlar Gomis. Eren gibi statikte degil hareketli oynuyor

Gomis´in bizdeki kariyerini bir nevi önümde görebiliyorum. Bence cok gol de atacak, iyi de oynayacak ama ciddi derecede sac bas yoldurdugu maclar da eksik olmaz.

gomis iki avrupa maçında da tüm o çaresizliğe ragmen bişeyler yapmaya calıstı,pozisyon buldu.gol attıkca acılacak,acıldıgında da ............. net.ama bi forvet daha lazım.

belhanda gobeklıden cok daha ıyı oynuyor masallah

YouTube

Not edecegimiz Mariano´nun from defense to offense transition oyunu. Receb dogru pasi atiyor, ancak pozisyon sonunda Belhanda´nin finishi...

s%C3%BCleyman-demirel_34845.jpg

Üst Alt