Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart

Keşke TT Arena sezon açılışını daha iyi bir takımla yapsaydık. İlk sezon muydu neydi ne güzel Liverpool gelmişti, stadın açılışını bile Fiorentina'yla yaptık. Fatih Terim'in durumu belliyken hiç yoktan Milan'a filan gidilse adıyla büyük maç havası yaratırdı. Özellikle şu yaz kampında izlediğim Dortmund'u bizim takım karşısında izlemeyi çok isterdim. Panathinaikos kendi ülkesinde bile şampiyonluğu unuttu artık, neyse inşallah güzel futbol izleriz artık. Belhanda-Feghouli-Muslera hiç yoktan yarımşar saat oynarlarsa güzel olur.

Bence bu maçı boşuna ayarlamadı yönetim Şimdi gövde gösterisi desek liverpoolu 3-1yendiğimiz maçta yeni transferler vardı tamamdı kadro. Şimdi kadro tamam da değil Şu Falcao işi bence yarına olursa olur Yani bir insan tepki yiyeceğini bile bile bu maçı almaz Falcao ile olumlu haberler olacaktır şahsımca çünkü ultraslan yöneticilerin de kulağına bir şeyler gitmiş. Twitterda attıkları twitler Tabi bunların hepsi komplo teorisi de olabilir her şey akşama belli olacaktır

Bence bu maçı boşuna ayarlamadı yönetim Şimdi gövde gösterisi desek liverpoolu 3-1yendiğimiz maçta yeni transferler vardı tamamdı kadro. Şimdi kadro tamam da değil Şu Falcao işi bence yarına olursa olur Yani bir insan tepki yiyeceğini bile bile bu maçı almaz Falcao ile olumlu haberler olacaktır şahsımca çünkü ultraslan yöneticilerin de kulağına bir şeyler gitmiş. Twitterda attıkları twitler Tabi bunların hepsi komplo teorisi de olabilir her şey akşama belli olacaktır

Aslında bugün Lille - Galatasaray maçı varmış iptal olmuş gözüküyor skor sitelerinde.

Üst Alt