Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-5 Manchester United | M.S | 30 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-5 Manchester United | M.S | 30 Temmuz | Smart Spor

Bu arada kimse Manchester United'ın penaltısının penaltı olmadığından bahsetmemiş, herif kendini bıraktı. Gerçi hazırlık maçı, ikinci yarıda Hamit'le filan bu kadar.

takmışsınız serdar kötü serdar öyle serdar böyle tamam kabul fazla para verildi tamam kabul 4,5 milyon Euro etmezdi şu anki durumuyla
ama el insaf biraz yahu..
adam tam bir hazırlık dönemi geçirememiş
+ daha 2.maçı sanırım
+ yanındaki stoper chedjou gibi kademe ve alan savunmasında amatör futbolcu ayarında bir bomba
+ kaleci muslera evlere şenlik tenezzül edip uçmuyor bile sanki 12 yaşında yıldız takım kalecisi gibi boyu yetmiyor da topu izliyor kale direkleri çok uzun yapılmış..
bu maçta serdar değil en çok eleştirilecek adamlar muslera ve chedjoudur..
gerek aldıkları paralar gerek GSARAYdaki bu 4.sezonları uyum sorunları vs. yok...
ched zaten beyin sıkıntılı ondan beklentim de yok ama bilhassa muslera her sezon başı olduğu gibi yine çok formsuz ilk defa kaleye geçiyormuş gibi yer tutmaları bile hatalı..
geçen sezon ilk 10 maçtaki hatalarıyla yarıştan erken koparmıştı burda millet sempatik filan diye ses çıkarmıyor ama takımın 4 milyon euroya yakın kazancıyla en pahalı 2.adamıyken bırakın sempatik olmasını babamın oğlu olsa eleştiririm..Söz konusu GSARAYsa herkes ayağını denk alsın..
bruma sneijder Selçuk carole ve sinan sezona çok fit gireceklerken diğerleri de en azından normal bir performans vermesi lazımki ilk 5-6 maçta rikelink hocanın takıma kattığı olumu hava kaybolmasın..
bu maçta dediğim gibi chedjou ve muslera çok kötüydü bunlara kötü olmakta refakat eden birde martin linnes vardı..savunması 0 şaka filan değil abartı filan değil çok net olarak tarık çamdaldan bile kötü..
her ikili mücadelede çalımı yiyor
sertlik diye bişey yanındaki adam kolayca müdahalesini yapıp golünü atıyor
uyum sorunumu var yoksa bütün kapasitesi bu mu tam anlayamadım ama asla sağ bek oynatmamamız gereken bir adam linnes..
kesinlikle iddia ediyorum beğenmediğimiz "rızıksız hamit" bundan çok daha iyi sağ bek oynar geriden oyun kurar ters ve uzun toplarla brumayı besler Selçuk ve sneijderin yükünü hafifletir..
sağbek için sabri-hamit-semih ve linnestir sıralama bence...

sabri-serdar-balta-carole
Selçuk-TRANSFER-sneijder
sinan - TRANSFER- bruma

şu anki kadromuzun en ideal 11 i bu..
zamanla form durumlarıyla
sabrinin yerine hamit veya semih
sinanın yerine podolski
rotasyonla oynarlar...
bizim kadronun 2-3 çok kaliteli adamla çok süper işler yapacak havası ve inancı var umarım beklediğimize değecek kalitede 3 -4 adam gelir..
gönlümden geçenler lassana diarra-bas dost-rodellega ve istikrarlı işini yapan ayakları düzgün savunması güçlü tempolu bir sağbek..hayırlısı bakalım

Son düzenleme:
İlk yarı takımı beğendim.2.yarı manu 5 6 oyuncu değişikliği yaptı çok diri kaldı bize göre.Hamit filande girince iyice yavasladık oluşan skor normal.Bi forvet bi ön libero ile şampiyon oluruz.Özellikle ilk yarıda hucüm da olumlu işler yaptık.Pas alışverişleri iyiydi.Savunma anlamında linnes yine sos verdi.Bu cocuktan umutluydum fakat savunması çok kötü gerçekten.Serdarda 2.yarıda olumlu izlenimler vermedi.Chedjou vasattı.Bir an önce şu forvet ve orta saha transferlerini tamamlasın şu hıyar tursun artık sabrımız kalmadı.

İlk yarı oynadıgımız oyun ligde bizim işimizi görür. Ama bizde bunu bütün sezona yayacak yetenek varmı tartışılır.

Ön libero ve forvet almamız lazım. Dzemailinin kımıldayacak hali yok

Üst Alt