Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-6 Tuzlaspor | MS | 28 Ocak | Maçkolik - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-6 Tuzlaspor | MS | 28 Ocak | Maçkolik

Galatasaray tarihinin en yararlı hazırlık maçı olabilir
Skor tam tersi olsaydı bunlar asla transfer yapmazdı
Alanya maçında da farklı yenilgi şart
Transfer yapmazlar yoksa şans kaza kazansak
Başımızda ciddi derecede sıkıntılı bir futbol yönetimi var.
Akıl mantık düşünme bütün yetilerini kaybetmiş bir yönetim bu.
Ancak skorlar olağanüstü giderse tepkiyi dindirmek için 1-2 transfer yaparlar

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

torrent'in antrenmanlardan sonra bizim ekip

4666ed722efbf872824be638a8188bb4.gif

Hocayi niye gönderiyoruz. Hocaya yetkiyi vereceksin bazılarını kadro dışı bırakacak. Bu kadroyu fatih terim kurdu hocayı kovunca futbolculara ders vermiyorsun. Kendilerini futbolcu sanan bu bozuntulara gereken cezayi verip Galatasaray formasını giydiklerini hatırlatmak gerekiyor. Ağırlığını tasiyamiyorlarsa defolsunlar.

Hayır benim zoruma giden gerçekten fakir Ali Koç yönetimi bulduk kendimize. Burak Elmas Torrent in de sonunu hazırlar, önümüzdeki seneye yavaş yavaş ligimize dönerler vizyonlarını Bülent Korkmazla filan başlarız o olmazsa Farioli & El Maestro filan kim boşta olursa onunla anlaşılar filan sürekli suç teknik adamlarda olur
Bu kadro ile Klopp da sonlarini hazirlar.

ulan burak senin bulacağın hocayı da seni de. flamengoda da gelen gidenden fark yiyordu bu torrent. gidip okan buruku getirsen bile çok daha iyibi seçim oludru.
Okan o kadar aptal değil Fatih Terim yerine gelip Torrent in yaşadığı linçlemeyi yaşamak ister mi? Daha doğrusu hiçbir yerli teknik adam Fatih Terim in yerine başlamak istemez

Torrent bıraktıkdan sonra oturup konuşalım Okan Buruk ismini

Hocayi niye gönderiyoruz. Hocaya yetkiyi vereceksin bazılarını kadro dışı bırakacak. Bu kadroyu fatih terim kurdu hocayı kovunca futbolculara ders vermiyorsun. Kendilerini futbolcu sanan bu bozuntulara gereken cezayi verip Galatasaray formasını giydiklerini hatırlatmak gerekiyor. Ağırlığını tasiyamiyorlarsa defolsunlar.
Bence Torrent direk kovulmalı. Hiç beklemeye gerek yok. Yönettiğin ekibi kendine inandırmak onları bir amaç etrafında kenetlenmek de bir yönetim becerisidir. Bu iş sadece taktik biliyorla falan olmaz. Oyuncu grubunu etkilemen eline alman gerekir. Görünen o ki topçular Torrent'i şeylerine bile takıyorlar sonuçta ortada.

Okan o kadar aptal değil Fatih Terim yerine gelip Torrent in yaşadığı linçlemeyi yaşamak ister mi? Daha doğrusu hiçbir yerli teknik adam Fatih Terim in yerine başlamak istemez

Torrent bıraktıkdan sonra oturup konuşalım Okan Buruk ismini
illa okan olacak diye demiyorum, şu torrent tercihi kadar mantıksız birşey olabilir mi. tepeden tırnağa risk barındıran bi işti. ortalama bi genç yabancı hoca tercihi bile daha çok daha mantıklı olurdu. torrent 1.hoca bile değil bunu ilk 2 denemesinde eline yüzüne bulaştırmış, tamamen kapalı kutu biriydi. saçma sapan işler

Bence Torrent direk kovulmalı. Hiç beklemeye gerek yok. Yönettiğin ekibi kendine inandırmak onları bir amaç etrafında kenetlenmek de bir yönetim becerisidir. Bu iş sadece taktik biliyorla falan olmaz. Oyuncu grubunu etkilemen eline alman gerekir. Görünen o ki topçular Torrent'i şeylerine bile takıyorlar sonuçta ortada.
torrent den once yeniyorduk sanki :D

ft time 0-2

bu takım denizlispor'a yenilerek elendi tuzlaspor'dan 6 yemesi de doğal. bu kadro 2. lige gitsin orada da küme düşmemeye oynar. ama işin sabote etmekle alakası olduğunu sanmıyorum. bu topçular kırılgan tipler. her ne kadar kuşak muhabbetini sevmesem de bunların çoğu z kuşağı, takıma ağırlık koyması beklenen y'lerin de mental olarak z'den farkı yok. fatih terim, mourinho gibi hocaların devrinin geçmesinin sebebi de bu kuşak farkıdır. bunların dünyası, motivasyonu başka. galatasaray formasının ağırlığı gibi kavramları algılayabildiklerini düşünmüyorum.

bu takım denizlispor'a yenilerek elendi tuzlaspor'dan 6 yemesi de doğal. bu kadro 2. lige gitsin orada da küme düşmemeye oynar. ama işin sabote etmekle alakası olduğunu sanmıyorum. bu topçular kırılgan tipler. her ne kadar kuşak muhabbetini sevmesem de bunların çoğu z kuşağı, takıma ağırlık koyması beklenen y'lerin de mental olarak z'den farkı yok. fatih terim, mourinho gibi hocaların devrinin geçmesinin sebebi de bu kuşak farkıdır. bunların dünyası, motivasyonu başka. galatasaray formasının ağırlığı gibi kavramları algılayabildiklerini düşünmüyorum.
o bahsettigin kusak futbolla ilgilenmiyor zaten , bunlarda onlardan degildir haliyle

illa okan olacak diye demiyorum, şu torrent tercihi kadar mantıksız birşey olabilir mi. tepeden tırnağa risk barındıran bi işti. ortalama bi genç yabancı hoca tercihi bile daha çok daha mantıklı olurdu. torrent 1.hoca bile değil bunu ilk 2 denemesinde eline yüzüne bulaştırmış, tamamen kapalı kutu biriydi. saçma sapan işler
AdanaDemir bile teknik adam seçerken bizden daha mantıklı davranıyor. Bence sene başında Fatih Terim e körü körüne bu kadar bağlanmak da yanlıştı çünkü senelerdir gelen başarısız sonuçlar ve sahada sürekli geriye giden bir futbol karekteri vardı

Fatih Terim le hiçbir şey yokmuş gibi devam etmek de yanlıştı ama bence Fatih Terim in dönderilmesi için seçilen tarih de yanlıştı. Bugün Avrupa maçlarına kadar Fatih Terim devam edip olası sonuçlara göre Mart ayının sonunda yollarımızı ayırıp doğru düzgün bir hoca ile önümüzdeki senenin hazırlıklarına başlasaydık çok daha mantıklı olabilirdi

Mesela ligimizde hoca değişimleri genelde olumlu olarak yansıyor takımlara, Montella geldi takımın konumu nereye geldi Emre Belözoğlu bile takımına başarı getirdi bizde tam tersi oldu

Üst Alt