Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Ne kadar yorgunluk olsa da stat oynatmalı bu maçta bizim takımı.

Umarım Arda'nın sakatlığı yoktur, ilk 11'de başlayabilir.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Maçın 21.00'da olması iyi.

Yorgunluk falan olacağını düşünmüyorum.

Taraftarı önünde oynayacak aslanlar.Bu maçta 3 farklı bir sonuç çıkabilir ortaya.O derece beklentilerim var.Umarım karşılanır. :)

liverpool interden daha hazır bir takım. asıl oyunumuzu bu maçta görürüz.

meloyu mrak etmekteyim

bu mac kesin full ceker!

gönül isterdi transferler bitsin ve tam kadro cikalim evimizdeki ilk maca.

bu sezon da kismet degilmis :(

Sizce Inter maçındaki performansa göre transferler nasıl olmalı?

Melo ve Muslerayı görürüz inşallah bu maçta.

Muslera ancak Olympiakos maçına yetişir.

Melo'yu izleriz.

Taraftar bastırır, atmosfer kesin süper olacaktır.

Sabırsızlıkla bekliyorum!

maçın 21de olmasına çok sevindim işden izin alacatim maç günü için ama 12/20 çalişiyorum bugunden itibaren maçin 21de olmasıda cila oldu mutluluğuma :D

En çok seyirciyle oynayacağımız maç olacaktır , olmalıdır . Kop'a ayar vermek şart oldu.

Seyirci faktörü var ama bu maç daha zor geçecektir.Liverpool sağlam takım oldu.

beyler liver intere gör e daha hazır durumda. temkinli konuşmakta yarar var :D

Üst Alt