Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-3 Malaga | M.S | 21 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Malaga | 20.30 | 21 Temmuz | Smartspor

sonradan oyuna Erman, Burak girer

Eray

Eboue Chedjou Gökhan Riera

Kazım Selçuk Yekta Engin

Sneijder

Drogba

hakan balta berbat amrabat kötü bu ikiliden umudu kestim gibi özellikle amrabatın sağa çekip ortalarından başka bir şeyini görecez gibi gelmiyor aynı aynı aynı yeni transferler erman ve chedjou ise yetersiz(takıma alısmaları lazım) drogba önemsemiyor gamsız diyebiliriz neden böyle anlamadım halbuki antremanlarda en çok çalışanlardan biriymiş

sneijder müthiş güven veriyor burak yılmaz çabalıyor eski formundan fazla bir şey kaybetmemiş hemen toparlayıp üzerine katacağına eminim umut bulut iyiydi daha da iyi olacak engin ilerisi için güven veriyor gökhan zan görev adamı dany daha iyi olacak ceyhun iyi alternatif olabilir yekta geçen seneki performansının üzerine katacağı kesin gibi

Necatili-Elmanderli 2012 şampiyonu Galatasaray > Şuanki Galatasaray. Geçtiğimiz sezon da dahil oynadığımız futbol hiç mi hiç tatmin etmiyor beni. Takımda ne defansif anlamda ne hucum anlamında hiç uyum yok. Takımda ilk 11 oynayan ve teknik olarka yetersiz olan bir iki futbolcu yüzünden hucumda ve takım savunmasında çok büyük zararlara uğruyoruz.

Biletler tükendi mi? Bilet alicaktim mac icin

Eray

Eboue-Gökhan-Ched-Riera

Selçuk-Ceyhun

Amrabat-Sneijder-Erman

Drogba

1069894_10151759182892700_2141974827_n.jpg

Necatili-Elmanderli 2012 şampiyonu Galatasaray > Şuanki Galatasaray. Geçtiğimiz sezon da dahil oynadığımız futbol hiç mi hiç tatmin etmiyor beni. Takımda ne defansif anlamda ne hucum anlamında hiç uyum yok. Takımda ilk 11 oynayan ve teknik olarka yetersiz olan bir iki futbolcu yüzünden hucumda ve takım savunmasında çok büyük zararlara uğruyoruz.

o yıl bi başkaydı her maça kafam rahat çikiyordum nasıl olsa yeneceğiz diye ama geçen yıl hiç öyle değildi bi endişe vardi her maç bakalim bu sene ne olacak :)

Eray

Sabri Gökhan Dany Riera

Kazim Yekta Engin Amrabat

Erman

Umut

:yenieek:

güzel maç olur iki takımda sağlam ama hazırlık maçıda olsa galip gelecez inşallah

Bu macta Eray oynamali 90 dakika. Dogru düzgün bir takima karsi görelim, nasil bu cocuk. Simdiye kadar oynanan takimlar ölcü olamaz.

Yine mi smartspor! Bari hazırlık maçlarını normal kanalda verin arkadaş ya. Hadi onu geçtim lig tv'de ver bari.

Hem lig tv hem smartspor mu alalım onu mu istiyorsunuz? Yetti artık ya.

Sneijder'in jübile maci yarin degil'mi? Ben yarin diye biliyorum. Belki Malaga macina yetisir.

Isco'yu satmışlardı sanırım. Kim kaldı Malaga'da iyi oyuncu, takip eden var mı? Şöyle çekişmeli bir maç izlesek keşke :sad007:

Üst Alt