Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-4 Hull City | MS | 5 Temmuz | TV 8 - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-4 Hull City | MS | 5 Temmuz | TV 8

Geçen yazda berbattık hazırlık maçlarında diyeceğim ama hoca koca 1 sezon geçirdi. Hayırlısı bakalım, maçın ciddiyetini bırakmışız galiba, maçı izleyemedim

ilkyarı as 2 oyuncu vardı.2.yarı full gencler.ilkyarı 9 yedekle nerdeyse 6-0 olacak bi mac cıkarmak muthiş.2.yarı korner golüne kadar hull citynın tek net pozisyonu metehanın pas hatasındandı.83ten sonra 3 dk da peş peşe hatalar mac sonucuna etki etti.her zaman olacak seyler degil bu macta olanlar ama 10 genc birden oynatmak riskli

İlk 11 olarak başlayan kadro dahi as kadromuz değil. Boey- Abdülkerim- Victor-Kerem-Zaniolo-Nando. Forvet, sol bek ve orta saha eklenmesi düşününce zaten ilk 11 başlayan kadro neredeyse yedek olacak önümüzde ki sezon.
Bu maç için düşüncemi yinelemek isterim. Kolaylıkla unutulabilecek bir skor. Yedek kadromuzun dahi iştahlı bir görüntü çizdiği düşünülür ise, eksik olan bölgelerimizin giderilmesi ile beraber as kadro ile oynayacağımız futbolu merak etmemek mümkün değil.

Destan yazmışsınız yav.yarin baran ve hamza översiniz yine.7-8 as oyuncunun yanına 2 -3 genç oyuncu koyarsın tamam ama 9 tane altyapı oyuncusu birden 2.yari full oynayamaz champinship ekibine karşı.herseyi biliyorsunuz ama bunu bilmeden ahkam kesiyorsunuz.ne güzel ya valla.ben mi sahaya surdum 10 tane genci.iclerinde yetenekli olanları baran,hamza,ali turap zaten.bunlar bilyosunuz.1 macla cellat olmayın,sonra da kral demeyin kimseye yarin
Hamzanın ne özelliği var allah aşkına dribblingleri dışında

baran da 3-5 ay sonra 21 yaşına girecek profesyonel maçı yok 30-40 metre uzun top atmak dışında napıyor temaslı oyun 0 mücadele 0

altyapıdaki en gözde çocuk efe deniyor o da süre alamadı yerine bir halt olmayacağı belli baran oynadı bu da hocanın ayıbı

Yav emin de şurada 2 sene önce kılçık gibiydi, hızı falan vardı müdaheleleri vardı ama vücut konusunda bir gelişti şimdi örnek gösteriyoruz.
Ali turalp daha 18 yaşında bek oyuncusu vücut olarak genişler.Bugün türkiyenin gündeminde olan arda da bir omuzla 2 metre uzuyor kimse güçsüzlüğü konusunda çıkıp laf etmiyor çocuğa.
Kolombiyali forvetleri Emin'e ustunluk kurdu

Ayhanın çocukları aman bir yerlere gelsin. Hamza çöpün teki. Baba kontenjanından yararlanıyor Hamza’yı kaç maçtır izliyoruz. O çocuk sıfır oğlu sıfır. Hiç değilse Efeyi deneyin. Belki bir umut olur. Hamza gibi bir çöp çocuk daha görmedim!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu Hamza’yı görünce yemin ediyorum futboldan soğudum. Koskoca Türkiye’de hiç futbolcu bulamadık ayhanın iki oğlu alt yağımızda. Yahu Hamza geçen sene de çöptü. Dünkü maçta da takımın en kötüsü. Bunu geçelim. Belki Efe daha iyidir. Onu deneyelim. Yusuf’a bakalım. Yeter be şu çöplerin torpili.

Galatasaray’ın efsane berbat topçuları arasında bir BAM üçlüsü vardır. Barış-Ayhan-Mustafa. Ayhan kapağı attı bize şimdi Hamza’yı izliyoruz. 40 senelik bir Galatasaraylı olarak net olarak belirtiyorum. Babasının iyi zamanları vardı. Ama bu çocuk çöp. Saç uzatmış bir de. Böyle berbat ve yeteneksiz bir çocuk olamaz! Rezalet.

Üst Alt