Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-3 Tuzlaspor | MS | 9 Ekim | GS TV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-3 Tuzlaspor | MS | 9 Ekim | GS TV

Gustvo dikene iyi paslar atiyor ama su granticilik uyundan vazgecmeli.Istedigi zamab topu gayet hizli cikarabiliyor.Defansif yine yok denecek kadar az ama ileri hic cikmiyor.Çok sacma ya

Bi oyuncu hücumu sıfırsa ve ön liberoysa iki özelliği çok iyi olmalı top kapma yeteneği ve topu yönlendirme yeteneği.

Örümcek gibi olmalı asunçao ben adını duymadım doğru dürüst top kapmada.bi kere cagneye güzel tek pas oynadı,oyun görüşü ve ayağı iyi gibi ama fizik zaten yok lakin rakip ataklarda felan habire yine asunçao topu kaptı dedirtmeli .bunun için orda oynuyor ama hiç top kaptığı yok sanki

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Allah aşkına biz ne oynuyoruz abi ya ?

biz ne izliyoruz ya? şimdi hazırlık maçı falan diyecenler olacak ama arkadaş rakip ikinci lig takımı yahu! ortalama bir rakip ama ona karşı bile oyunu baştan sona domine edemiyoruz. Rakip Barcelona gibi paslaşıyor top bize geçince 2 tane pas yapamıyoruz..

4 yıldır sıkılmadınız mı abi şu rezaletten ? İzlerken artık içim sıkılıyor.. Her rakip barcelona'ya bayern münihe dönüşüyor bizle oynarken.. Sebebi belli değil mi ? Fatih terim gitmeden bu takımın düzeleceği yok abi yok!

Galatasaray'ın gelecek yılları, parası, marka değeri ve imajı çöpe atılıyor kimsenin sesi çıkmıyor.. Siz Galatasaraylı değil, terimsporlu olmuşsunuz..

Bizim için Aslolan Galatasaraydır!

Bi oyuncu hücumu sıfırsa ve ön liberoysa iki özelliği çok iyi olmalı top kapma yeteneği ve topu yönlendirme yeteneği.

Örümcek gibi olmalı asunçao ben adını duymadım doğru dürüst top kapmada.bi kere cagneye güzel tek pas oynadı,oyun görüşü ve ayağı iyi gibi ama fizik zaten yok lakin rakip ataklarda felan habire yine asunçao topu kaptı dedirtmeli .bunun için orda oynuyor ama hiç top kaptığı yok sanki

2 veya 3 tane top kapti ama oyle aman aman topa basan agresif biri degil.Ben Seriyi sevmiyorum ama tarzi seriye benziyor.Bugun dikene oynadigi toplarda pas hatasi yapmadi.2veya 3 kerede takimi hizli hucuma cikardi.

2 veya 3 tane top kapti ama oyle aman aman topa basan agresif biri degil.Ben Seriyi sevmiyorum ama tarzi seriye benziyor.Bugun dikene oynadigi toplarda pas hatasi yapmadi.2veya 3 kerede takimi hizli hucuma cikardi.

Fizikte yok enazından seri oyuncu olmalı basıp almalı sezgisi güçlü ve hemen uygun yere çıkarmalı.kanteye bakıyorsun kısa mısa ama domuz gibi güçlü.bari vücut geliştirsin üflesen uçacak gibi çıtı pıtı bişey.dortmunda felan ya da o tarz bi takıma gitse baştan aşağı geliştirirler her anlamda ,ama şu haliyle ve bizim oyuncu geliştirme konusundaki yetersizliğimizle bu çocuktan bişey bekleyemem .mensah kayseri maçında götürdü getirdi yetmedi basıp topu kaptı gol attılar bize.

Boyle hazirlik maclarinda ayni seyleri denemek yerine keske farkli formasyon ve taktikleri denesek

11-12 sezonunda oynadigimiz 4-4-2 (4-2-2-2) bekliyorum ama hala 4-1-4-1 deniyoruz

Üst Alt