Hazırlık Maçı | Galatasaray 5-0 Vfb Homberg | 15 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 5-0 Vfb Homberg | 15 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 5-0 Vfb Homberg | 15 Temmuz | Maç Sonucu

Adam gibi takımlarla hazırlık maçı istiyoruz.Mahalle takımlarına 5 veya 4 atınca mutlu oluyorsak bizde sorun var demek.Performansımızı ölçmek için ne biliyim ? Şöyle bizim kendi gücümüzdeki takımlar Bordeaux,Stuttgart,Schalke,Everton vb. takımlarla biz gidip Hamburg'un çakması olan bir takıma 5 atıyoruz ve takım olumlu performans gösteriyor diyoruz.Mahalle takımına karşı inanın ki biz taraftarları koysalar onları zorlarız

Valla sen normal hayatta da böyleysen işin yaş.

Öyle gözüküyor maalesef kötü bi durum :(

Maçın özet görüntülerini izleyebileceğim bir linki pm atabilir misiniz beyler?

Adam gibi takımlarla hazırlık maçı istiyoruz.Mahalle takımlarına 5 veya 4 atınca mutlu oluyorsak bizde sorun var demek.Performansımızı ölçmek için ne biliyim ? Şöyle bizim kendi gücümüzdeki takımlar Bordeaux,Stuttgart,Schalke,Everton vb. takımlarla biz gidip Hamburg'un çakması olan bir takıma 5 atıyoruz ve takım olumlu performans gösteriyor diyoruz.Mahalle takımına karşı inanın ki biz taraftarları koysalar onları zorlarız

Hatırlatmak isterim, geçen sene Kleve ile 2-2 berabere kalmıştık. Ayrıca bu maçlar sadece performans ölçmek için değil, yeni katılan transferlerin durumunu da gözlemlemek için. Ayrıca 10 günlük bir antremanla Barca ya da Inter'le oynasak ölçü mü olacak sanki.

Geçen seneye göre olumlu gelişmeler var. Artık daha bir takım gibi oynuyoruz. Her iki maçı da 90 dakika izledim ve ilk defa hazırlık maçlarını bu kadar ciddi ve disiplin içinde oynadığımıza şahit oldum. Yeni transferlerin ve genç oyuncularımızın performansları gayet olumlu. Birkaç takviyeyle çok iyi bir takım olacağımızın inancındayım.

Yok zaten seni pek kaale almıyorum :D Sen takıl kendi çapında,eğlen gül felan:asd:

ha $öyle,hayata böyle bak iste,herseyi ciddiye alma,muhtemelen daha yasin kücük allah göstermesin herseyi kafana takarsan psikolojin bozulur,sadece sana yardim etmek istedim ;)

serkan can senin amacın ne? her mesajında buna yakın saçmalıklarla topikleri meşgul ediyorsun.

Bazi arkadaslar elleri bos g..leri yas gidecekler sanki :eek: :eek:

Hatırlatmak isterim, geçen sene Kleve ile 2-2 berabere kalmıştık. Ayrıca bu maçlar sadece performans ölçmek için değil, yeni katılan transferlerin durumunu da gözlemlemek için. Ayrıca 10 günlük bir antremanla Barca ya da Inter'le oynasak ölçü mü olacak sanki.

Geçen seneye göre olumlu gelişmeler var. Artık daha bir takım gibi oynuyoruz. Her iki maçı da 90 dakika izledim ve ilk defa hazırlık maçlarını bu kadar ciddi ve disiplin içinde oynadığımıza şahit oldum. Yeni transferlerin ve genç oyuncularımızın performansları gayet olumlu. Birkaç takviyeyle çok iyi bir takım olacağımızın inancındayım.

Dediklerinize katılıyorum bir ekleme yapmak istedim.Sadece sonlara doğru bir maçı kendi seviyemizde bir rakiple yapmak güzel olurdu bir tek malum takımla maçımız var sanırım.Oda sayılmaz bence.

hakaret? iste bunu yapma,cünkü bu zayif oldugunun bir göstergesi,cünkü hakaret ettigin kisi sana sadece gülüyor,yani böyle rezil olursun :D

Evet bilader ben rezil oluyorum

Sen hadi kuma, orası senin için daha uygun çok parlak bi zekan var.Orada büyük işler başarabilirsin.

Evet bilader ben rezil oluyorum

Sen hadi kuma, orası senin için daha uygun çok parlak bi zekan var.Orada büyük işler başarabilirsin.

kardes senin yardima ihtiyacin var,psikolojik destege falan,senin adina cok üzüldüm,gayet ciddiyim bu konuda

Az önce burda forum tarihinin en saçma tartışmasını gördüm.:akansular:

:asd:

Üst Alt