🏀Hazırlık Maçı | Galatasaray 81-93 Fenerbahçe | MS | 18 Eylül | TRT Spor 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🏀Hazırlık Maçı | Galatasaray 81-93 Fenerbahçe | MS | 18 Eylül | TRT Spor 2

Üst üste 10 sayı atan herifi bırakıp uzuna yardım getiren adamın lisansı yırtılmalı.

Savunmada hatayı yapan Hunter, Telekom'daki şut performansının %25'iyle oynasa berabereydi şu maç.

Goksenin son saniyeler olmadigi surece 3 luk atmamali ama atiyor. Mahmut durmadan bos 3 luk atiyor. Pota alti zaten yok. Yenmemiz mucize gibi birsey

Bu hocanin defanstan filan anladigi yok. Onde baski yapiyor yapamiyorlar iste onu. Her defasinda basit sayi yiyoruz.

Fenerli hocadan Gs a bir yol olmaz

Konun başında da yazdım bugün bilemem ama bu takımı resmi maçta yeneriz diye, bugün bunu benim gözümde takım onayladı, f7 tam takım ve tüm oyuncuları hazır olmasına rağmen net bir oyun ortaya koyamadı, bize dönersek takımı üstüne kurduğumuz pg miz yok(hamilton), Williams yeni geldi hazır değil asla bu değil sezon içinde göreceksiniz, takımın 2. pg si 2. yarı oynamadı ve pg siz fenada götürmedik, Berke 2. C mız oynamadı ve 6. yabancı transferi henüz yapılmadı sonuç olarak bu kadar eksiğe rağmen extra sokmasılar kafa kafaya oynadığımız dönemler oldu, Macon yalnız kalmasa maçı alma ihtimalimiz bile olabilirdi, Hamilton - Berke - Barış - 6. yabancının katılımıyla gerçek performansımızla f7 rahat altımıza alırız, Yiğit ve Hunter asıl işlerini yapamadıkları için top getirme pg savunma yüzünden zaten enerji kaybı oluyor şut ritimlerini yakalayamıyorlar işin özeti takımı beğendim iddialı konuşuyorum Efes'le final oynarız, f7 hazır tam hali buysa ilk 3 e giremez.

Barış Ermiş sakatlanıp çıkmasa alabilirdik maçı. Hem Macon dışındaki tek yaratıcımızdı, hem de savunma liderlerimizden biriydi. O çıkınca Fener'in tek Macon'ı savunması işi bitirdi. Hücumda etkili bir takım olacağımız aşikar ama savunmadaki yardımlaşmamız ve isteğimiz sezonun gidişatını belirleyecektir. Williams hazırlıksız gözüktü, inşallah sıkıntısı da bundan ibarettir. İlla bir 4-5 karışımı bir şey alacağız yine ama Williams'tan da çok daha fazlasını ihtiyacımız olacak.

maçı trtde mi fbtv de mi izliyoruz belli değil
spikere bak
Buda acayip dikkatimi çekti sürekli bir güzelleme gerçekten f7 iyide değildi, bizim eksikler pg yok ona rağmen extra sokmasalar maçı alabilecek noktaya getirecektik, Ulanovas'ı tanımasam yiyeceğim adamı Krilenko gibi anlatıyor vs rezalet bir yorumcu, ulan Kaan Kural filan olsa der ki GS pg siz baskı yaparsan zaten rotasyon dar eksik çok net 20'ye yatırırsın ama hiçbir etki göstermeden sürekli şu şöyle oyuncu bu böyle büyük koç vs vs rezalet basketbol IQ sü düşük bir herif.

İkinci yarıyı izleyemedim bir yorum yapamayacam ama rotasyon farkı barizdi. Euroleage rotasyonu ile oynadılar, ligde sınır olacak. Barışın cıkmasıda baya etkilemiştir.. Birde williams için cok erken , bence baya iyi oyuncu..

Üst Alt