Hazırlık Maçı | Galatasaray Odeabank 78-55 Alba Berlin | M.S | 16 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray Odeabank 78-55 Alba Berlin | M.S | 16 Eylül

Cagliari Turnuvasında bugün Alba Berlinle karşı karşıya gelecek takımımız bu maçın sonucuna göre yarın 1.lik/3.lük maçında Dinamo Sassari veya Laboral takımıyla oynayacak
FCN Blogun haberine göre Russ Smith Tibor Pleiss ve Vladimir Micov bugun forma giyemeyecek
Not:Bugünkü maç yayını Videolina.tvde yayın saatiyle ilgili henüz bilgi yok ilerleyen saatlerde netleşir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İddaa 19:30 göstermiş.
800bcec8e2078aa30613a208ac3db912.jpg

Italya saatine göre 18.30 bi saat ileri miyiz geri miyiz ki?

Skor tahmini?

Bence rahat kazanacağız. Alba Berlin önceki hazırlık maçlarında parlak bir performans göstermedi. Biz de şimdiye kadar çok iyi oynamadık. Ama oturmamız kadromuzu göze aldığımızda dişimize göre bir rakip. Ben bugün güveniyorum takıma. Ayrıca 1/1 de verdim :D

Bence rahat kazanacağız. Alba Berlin önceki hazırlık maçlarında parlak bir performans göstermedi. Biz de şimdiye kadar çok iyi oynamadık. Ama oturmamız kadromuzu göze aldığımızda dişimize göre bir rakip. Ben bugün güveniyorum takıma. Ayrıca 1/1 de verdim :D
Russ Smith Micov Pleiss yok galiba Dentmont takımla uyamadı hazırlık maçlarında savunma da 0 bence 83-78 gibi kaybederiz

Hoca çok kondisyon yüklüyo takım yorgun keşke iddaaya girmeseydin neyse bakalım :D

Üst Alt