Hazırlık Maçı | Galatasaray Odeabank 78-55 Alba Berlin | M.S | 16 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray Odeabank 78-55 Alba Berlin | M.S | 16 Eylül

Can Daye Tyus Diebler umut verdi Dentmon ve Deonun toparlanması gerek

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Savunma baya efektif Micov ve Russ da katılınca
Russ Diebler Micov Daye Tyus 5 i savunmada baya hareketli olacak gibi
Takım heyecan veriyo yalnız Göksenin baya yeteneksiz

CsfsQmTXEAA7-cU.jpg

Can , emir , Orhan çok iyiydi; Göksenin'e hücum anlarında kesinlikle pas verilmemeli, ben hayatımda bu kadar kötü şut atan adam görmedim . Dentmon hazır değil, schilb idare etti. Daye, tyus, diebler iyiydi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Savunma baya efektif Micov ve Russ da katılınca
Russ Diebler Micov Daye Tyus 5 i savunmada baya hareketli olacak gibi
Takım heyecan veriyo yalnız Göksenin baya yeteneksiz

Micov menüsküsünden ameliyat olacakmış ona baktım da Smith de ne var? Onunki de mi ciddi?

Micov menüsküsünden ameliyat olacakmış ona baktım da Smith de ne var? Onunki de mi ciddi?
Valla Smith 1 hafta önce sakatlandı 4 gün dediler ciddi değil falan dediler 3 gün önceki maçta ısınıyodu farklı bi formayla ama oynamadı bu maç da tedbir heralde bilmiyorum ama ciddi değil

Can , emir , Orhan çok iyiydi; Göksenin'e hücum anlarında kesinlikle pas verilmemeli, ben hayatımda bu kadar kötü şut atan adam görmedim . Dentmon hazır değil, schilb idare etti. Daye, tyus, diebler iyiydi

Emirin nesini Beğendiniz abi ya :) ağırlaşmış baya

Emirin nesini Beğendiniz abi ya :) ağırlaşmış baya

Pas oyununu iyi yaptı, öyle ağır da gelmedi ki Emir'in kilo olması o kadar da kötü değil. Size olarak kalın değil zaten . Pas oyunu için önemli zaten Emir , gidip hızlı hücum bitirsin diye değil

Pas oyununu iyi yaptı, öyle ağır da gelmedi ki Emir'in kilo olması o kadar da kötü değil. Size olarak kalın değil zaten . Pas oyunu için önemli zaten Emir , gidip hızlı hücum bitirsin diye değil

Maç içinde iki defa topu yanlış yere sürüp sonra havaya fırlattı iki üç defa da şut pozisyonunu kaçırdı sadece faul alması olumluydu ama normal daha sisteme uyamadı
Kas olarak kalınlaşsa okey ama kilo almış ayakları yavaşlamış 3 sene önce 1-2-3-4 oynayabilen Emir bu sene anca 3-4 oynar bu sizela

Üst Alt