Hazırlık Maçı | Karadağ 2-2 Türkiye | MS | 27 Mart | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Karadağ 2-2 Türkiye | MS | 27 Mart | TRT 1

Okay'ın başına duran toplarda birini verdik mi yeterli olur.Yersek zaten yine duran toptan yeriz.Başka türlü Okaylık bir maç olacağını sanmıyorum

Bu macin yani sira , uluslar ligindeki iki rakibimizin de maclari vardi bugun

Biri oynandi bitti ve rusya kendi sahasinda fransaya 3-1 yenildi , ruslari enteresan gelecek ama fiziken cok yetersiz buldum , ikili mucadelelerde ve suratlenmede hic fransaya cevap veremediler . Fransada ise hala bu kadar gole ragmen , bir bitiricilik sorunu var . Fransa rakibimiz olmadigi icin fazla derinlestirmiyorum

Rusya biraz da dunya kupasi heyecanindan midir bilemiyorum ama beklentilerin cok gerisinde , samedov ve dzagoev ozellikle asiri bitiklerdi . Eger dunya kupasinda da erken bir elenme ile moral bozuklugu yasarlarsa onlari uluslar liginde gafil avlayabiliriz

Isvec su an romanya ile deplasmanda oynuyor , fizikli ve mucadeleci oyunlarina biraz da kalite katmaya baslamislar , dunya kupasinda savunmalarini tam oturturlarsa , eledikleri italyavari bir takim bekliyorum . Asla pes etmiyorlar ve insani bayan bir savunma konsantrasyonlari var . Isvec maclari cok zor gececektir , zlatan sonrasi farkli bir havaya burunmusler . Zamaninda dahlin , brolin ve anderssonlu sistemlerine yakin bir halleri var . Orta sahayi rakibe birak ama cok iyi savunma yap ve forvette de yuksek yuzdeli oyna

Ayni izlanda ve bizim grubumuzdaki finlandiyanin benimsedigi sistem . Ama oyunculari elbet daha kaliteli

Sorun degil . Takimin mac basindaki oyun istahi filan iyiydi . Skor gelmemis olabilir ama ben gidisattan memnunum

Iran , bosna ve rusya maclarinda takim daha bir ideal 11 ine kavusacaktir

Oyuncular lig ortasinda olduklarindan cok zorlamiyorlar , ve cok oyuncu degisikligi de konsantrasyonu bozuyor

Terimin "adamlari" sutladigi deplasmandaki hirvat macindaki havayi verdi takim , zaten en buyuk hatasi o kovduklarini geri cagirmasi olmustu

Lucescu ayni hataya dusmez ise (ki izlanda macinda dustu) , ben sahsen umutluyum

Üst Alt