Hazırlık Maçı | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | M.S. | 10 Ağustos | Smart Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | M.S. | 10 Ağustos | Smart Spor

Cevap: Hazırlık Maçı | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | İ.Y | 10 Ağustos | Smart Spor

bu olcay kime benziyor diye kafa yoruyordum 30 dkdir

simdi geldi

cangeleye benziyor :b5:

Yorumlardan anlaşılan bjk iyi oynuyor galiba ? :coffee:

Kayserispor'un kadrosu fena degil ama yine cok yumusak bir takim kurdular.

---------Ertugrul Taskiran--------

Transfer--Zurab--Eren--MalikFatih

Biseswar--Riveros--Okay--Mouche

-----------Cleyton Silva----------

-----------Bobo/Emir-------------

Shota böyle bir kadro düsünüyor. Sag bekte Kamil Ahmet ilk 11 icin zayif bir oyuncu.

1-1 bitti

olcan mukemmele yakin top oynadi, hic beklemiyordum valla, iyi cikacak gibi bu cocuk.

bjk ikinci yari iyi oynadi

almedyak net golleri kacirdi gene

kayseride o gelen yeni cocuk fark yaratmazsa, fark yaratan oyuncu eksik

bobo caliskandi ama genede baya kötü idi

ilk yari kayseri, ikinci yari bjk oynadi

1-1 bitti

olcan mukemmele yakin top oynadi, hic beklemiyordum valla, iyi cikacak gibi bu cocuk.

bjk ikinci yari iyi oynadi

almedyak net golleri kacirdi gene

kayseride o gelen yeni cocuk fark yaratmazsa, fark yaratan oyuncu eksik

bobo caliskandi ama genede baya kötü idi

ilk yari kayseri, ikinci yari bjk oynadi

O zaman bana artı replerimi yolla.:):)

Cevap: Hazırlık Maçı | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | M.S. | 10 Ağustos | Smart Spor

olcayı net takip etmiştim geçen sene - fena değil bizim lig için fakat abartmayın hemen daha kimse onu tanımıyor ve kayseri savunma anlamında rakibe önlem almadan oynadı tüm maç - kolay marke edilir ritmi yok savunması zayıftır fakat çok iyi pas tekniği var çok ince pas atar araya iyi oynar birazda zekidir fakat şapkadan da tavşan çıkarmaz

Cevap: Hazırlık Maçı | Kayserispor 1-1 Beşiktaş | M.S. | 10 Ağustos | Smart Spor

Olcay çok iyi oynadı önceki hazırlık maçlarında olduğu gibi.Oğuzhan'da hazırlık maçlarında Muhammed'le birlikte beni en çok heyecanlandıran oyunculardan.

olcayı net takip etmiştim geçen sene - fena değil bizim lig için fakat abartmayın hemen daha kimse onu tanımıyor ve kayseri savunma anlamında rakibe önlem almadan oynadı tüm maç - kolay marke edilir ritmi yok savunması zayıftır fakat çok iyi pas tekniği var çok ince pas atar araya iyi oynar birazda zekidir fakat şapkadan da tavşan çıkarmaz

bizim yedek kulube icin yetersiz diyordu millet, ona göre yorum yapmak gerekirse hicte abartmadim.

ayric abu yazdiklarin benimde dikaktimi ceken özellikleri idi, bunlar iyi olan bir topcu, iyi topcudur.

pas konusunda epey iyi vede oyun zekasi var adamin az cok, bu cok önemli.

Olcay'i Fatih hoca cok istemis,hatta hoca adina umit davala aramis ama transfer gerceklesmedi.

Nedeni belli degil.

Bjk'nin kadrodaki oyunculara bakarsak bence bizim gecen sezonki gibi merkez agirlikli bir sistemle oynamalari onlar adina iyi olur.

----------------Mcgregor-------------------

Toraman-----Sivok------Escude---------Ugur Boral

-------------------Necip-------------------------

------Veli-----------Fernandes-----------Olcay-----

-----------Mustafa---------------Almeida-----------

bu bjk hazirlik maclarinda galibiyet yüzü gördü mü ?

bizim yedek kulube icin yetersiz diyordu millet, ona göre yorum yapmak gerekirse hicte abartmadim.

ayric abu yazdiklarin benimde dikaktimi ceken özellikleri idi, bunlar iyi olan bir topcu, iyi topcudur.

pas konusunda epey iyi vede oyun zekasi var adamin az cok, bu cok önemli.

bizim kanada daha çabuk ve dikine oynayan oyuncu istediler amrabat geldi onu da hoca istedi olcayı tanımlamak gerekirse türk riera diyebiliriz yani riera gitse yerine gelebilirdi bizim pas oyununa uygun fakat emreyi kullanmak istiyosan olcay biraz gereksiz olurdu o yüzden vazgeçtiler sanırım ...

birde savunma yönü cidden sıkıntılı yalancı koşar ve gölge savunma yapar - bence bizim ayarımızda değil fakat yoklukta beşiktaş için iyi oyuncu

kargalaar harbi salak ya. gönülsüz fernandesi oynatacagina, wonderkid muhammeti oynatinsana!!!

allahini seven üzerime toprak atsin, toramani sag bek oynatmak neyin kafasi?

adam zaten top oynama özürlü, bir de sag beke mi koymus?

ingiltereden adam getiriyorsun, hala overrated necip ile oynuyorsun. onun da pili bitmis zaten.

Üst Alt