Hazırlık Maçı | Leipzig 3-2 Galatasaray | MS | 19 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Leipzig 3-2 Galatasaray | MS | 19 Temmuz | Spor Smart

Şu forumdan 11 adam toplayıp ikinci devreye biz çıksak 3 dakikada 3 gol yemeyiz abi bu nasıl lakayıtlık?

Beni rahatsız etti bu durum. Hoca eline oklavayı alsın dövsün kim sorumluysa. Maçkolik aynı golü üst üste yazdı zannettim bir an yahu.

Lütfen takimin en iyi oyuncularindan marcaoyu eleştirirken gerçekleri görerek yorum yapin ve bunun ilk ve güçlü bi ekiple oynanan hazırlık maçı olduğunu unutmayın.marcaonun paulsenle werneri ilkyarı sahadan sildiğini de unutmayin

Hazirlik dönemi aldatici oluyor

Seri oynasa bu macta ve etkisiz kalsa bizim insanimiz hemen cöp ilan etmeye baslar,biraz sabirli olun hazirlik dönemi sonucta

Hazirlik döneminde amac takimi hazirlamak

Yunusa ya 5 senelik sözlesme imzalatip 1 sene kiralik yollanmali, yada 3,5-4,5 milyon seviyesinde teklif gelirse satilmali. Yedekte durarak bir halt olmaz ondan. Hele Emre ve Henry gelirse, kupada bile hep oynayamaz.

önde pres yapar gibi gözüküp her zaman ki gibi rakibin yürüyerek kendi sahamıza gelmesini bekleyeceğiz

önde basan kuvvetli bir takım için iyi bir takım savunması gerekli

biz de saha dizilimi hem kötü hem çok büyük boşluklar var

yalandan presimizi aşıp 3 kişiyle üzerimize gelen rakibi aniden akıllıca ve agresif bir hamleyle kesip atağımızı başlatacak melo gibi bir adam şart sanırım bize

dediğin gibi rakibe öndekiler pres yapar gibi gözükürken arkadakiler popcorn yiyip yerlerinde duruyorlar takımca bir hareket yok

Marcao nun ikinci yari performansini yinede fazla takmayin. Hazir olmadigi belli. nefesi kesildi 2. yari galiba.
Valentine iyi gozuktu. Erencan ve Musti de fena degil. Yunus diger genclere gore-cok daha tecrubeli olmasina-ragmen pozitif bir sey katamadi oyuna. Gelecekte Galatasaray oyuncusu olamayacagini belli ediyor. Babel ikinci yari yoruldu, bir kac mac sonra degerlwndirmek lazim. Jimmy iyi bir rotasyon oyuncusu olur. Sener ve adem gereksiz masraf kulubumuz icin. Ahmet ve Ismail bu takimda isi yok. Omer bayrami konusmaya gerek yok. Emre tasdemir dua etsin ki solak, yoksa senerden farki yok.

Maçın kaybedilmesine kızmıyorum ama 3 dakikada 3 gol yenmesi beni ciddi anlamda üzdü. Yoksa hazırlık maçında deplasmanda ciddi denebilecek bir rakibe 3-2 kaybetmek normal bir skor sayılır.

Maçtaki performanslara göre bence kadro sıralamaları şu şekilde olmalı

GK-->Muslera-Okan-İsmail
LB-->Nagatomo-Linnes-Emre
RB-->Mariano-Linnes-Şener
CDL-->Marcao-Ozornwafor
CDR-->Luyindama-Ahmet(?)
CMD--->*Transfer*-Donk
CMR--->Seri-*Transfer*
CML--->Belhanda-*Transfer*
RW--->Feghouli-Jimmy
LW--->Babel-*Transfer*
ST--->*Transfer*-Kostas-Erencan