Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County – Galatasaray | 21.30 | 16 Temmuz | Smartspor

sneijder forvet arkası harici bir yerde oynamamalı. geldiğinden beri saçma sapan yerlerde oynattı terim anlamıştır artık bunu

ayrıca emre nin asıl yerinin forvet arkası olduğunu geçen maçta gördük, arkasında 2 önlibero olacak ki saçma sapan top kayıplarında gol tehlikesi yaşamayalım

terimin kafasında 433 var, geçen maç sol forvet gibiydi burak

Emre'nin asıl yeri forvet arkası falan değil. Koy bakalım eli yüzü düzgün rakibe karşı. :) Ne kadar hatalar yapıyor...

Geçen sene de aynı filmi izlemiştim.

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County – Galatasaray | 21.30 | 16 Temmuz | Smartspor

İyiki ingilterede yapıyoruz kampı hazırlık maçlarını izlemek ayrı bir keyifli:)

bos beleş konuşuyorsun

emreyı kanada koymak ıhanettır

en fazla iç oynar kanada yakın olarak

Geçen senede bu zamanlar oynanan hazırlık maçlarında şişirdiniz adamı. Lig maçlarını kaldıramıyor bile. Anca lige yeni gelmiş, ilk maçını oynayan Kasımpaşa'ya falan oynar.

Geçen senede bu zamanlar oynanan hazırlık maçlarında şişirdiniz adamı. Lig maçlarını kaldıramıyor bile. Anca lige yeni gelmiş, ilk maçını oynayan Kasımpaşa'ya falan oynar.

hı hı haklısın

bu kafa Allahtan teknık dırektorlerde yok

yoksa yarısı gıderdı takımdaki oyuncuların

Berat çok saçma konuşuyosun lige yeni gelmiş Kasımpaşa nasıl bir tabir ? Emre kanatta oynadığı zaman verimli olamıyor orta sahanın ortasında iyi oynuyor.

Emre'nin asıl yeri forvet arkası falan değil. Koy bakalım eli yüzü düzgün rakibe karşı. :) Ne kadar hatalar yapıyor...

Geçen sene de aynı filmi izlemiştim.

emreden nefret ederim hatta sezon sonu kampta sakatlanır umarım yazmışlığım var o ayrı mevzu

ama bu adamın asıl yeri forvet arkası , ilk çıktığında lincoln sanıyordu 5 yıl önce hatırlamaman normal

zaten aynı şeyden bahsediyoruz, hataları yine yapacak diyorum en azından arkasında 2 önlibero olacak ki hatasını telafi etsin, kalkıp selçuk rolü ya da sol kanat oyuncusu verirsen yaptığı hatadan sonra rakip anında gol pozisyonu bulacak duruma geliyor

neden 21:30 teravi var 22:30 gibi anca ilk yarıyı mi izleyecem şimdi bu olmamış ne güzel 17:00 da yapıyorlardı olmadı yap 19:00 yap 20:00 bana her şeyide ama 21:30 deme :) neyse artık ilk yarıyı izlerim ikinci yarıyıda kaydederim inşallah sneijder 90 dakika forma giyer lider özelliklerini yansıtabilmesi için sahada kalması lazım

aman da benim aşkım yarın maça çıkarmış:heart: erman ve kazım oynasın

Üst Alt