Hazırlık Maçı | Olympiakos 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Olympiakos 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Olympiakos - Galatasaray | 17 Ağustos | 21.00 | Euro Futbol

ulan eurofutbol!

inş bir sakatlık olmaz ya.

Cevap: Hazırlık Maçı | Olympiakos - Galatasaray | 17 Ağustos | 21.00 | Euro Futbol

2nbuh5k.jpg

Bu karenin aynını bu maçtada görmek istiyorum.

Yavaş yavaş maç havasına girelim renkdaşlar :) İnşallah yeni transferimiz Eboue'de kısa bir sürede olsa forma giyer maçta Arsenal'den hazır olarak geldi.Onun dışında Muslera'yı izleyeceğimiz için heyecanlıyım :) Ayrıca Umarım bu maç Emre Çolak 90 dk Sol kanatta forma giyer şöyle adam akıllı bir izleyelim yeni Arda'mız olma sinyalleri verecek mi? İnşallah... Bunların dışında maçı biz kazanırız yada berabere biter.

Fatih hoca 2 gün izin vermiş eboue'ye direk slovenya'ya gelecek bu maçta yok maalesef.

Koyar geçer, sonra bidaha koyarız.

Yunanlara futbold ersi verip, dönelim.

Allah sakatliklardan, kazalardan, beladan korusun topcularimizi

Zevkli maç olur, Olympiakos - Galatasaray maçlarını çok severim.. Bu yaz hep baba takımlarla oynadık Avrupa kupalarına katılsak muhtemelen bunlarla karşılaşmadan elenirdik zati.

İşi yine Türk-Yunan olayına dökmemek lazım. Unutulmasın bu sadece bir hazırlık maçı. Keyifle oynanacak sonra da sıra Real Madrid'e gelecek.

Arkadaşlar uydudan anlayan biri Eurofutbol'un şifresiz yayınlarını(bu maç gibi) normal Türksat uydusundan izleyip izleyemeyeceğimzi söyleyebilir mi?

Bende d smart var geçen sefer ki hazırlık maçlarını izleyememiştim şimdi şifresiz gibi birşeyler okudum bunu izleyebilecek miyiz?

Üst Alt