Hazırlık Maçı | Olympiakos 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Olympiakos 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Olympiakos - Galatasaray | 17 Ağustos | 21.00 | Euro Futbol

Eurofutbol 2008 üyelerine şifiresiz oluyor.

GS tv vermediğine seviniyorum. Rezil yayın yapıyorlar.

Cevap: Hazırlık Maçı | Olympiakos - Galatasaray | 17 Ağustos | 21.00 | Euro Futbol

1313580825142959.jpg

Berkin var mı yok mu bilmiyorum ama.. varsa böyle olmasını isterdim ilk 11'in

2. Devrede Takımı tamamen değiştirip

#Ufuk

#Serkan

#Semih

#Gökhan

#Hakan

#Ceyhun

#Ayhan

#Emre Ç.

#Stancu

#Aydın

#Elmander

​böylesi iyi olabilirdi aslında..

İnsanlar zaten futboldan soğumuş, bir de ''hazırlık maçlarını'' paralı yayınlayıp kimseye izlettirmiyorlar. Çok büyük saçmalıklar oluyor çok. Türk futbolu ilerlesinmiş, sen bütün maçlara, hatta antremanlara bile paralı yayın koyarsan nereye ilerliyorsun nereye?

Bu arada Berkin Yunanistan'a götürüldü mü?

İnsanlar zaten futboldan soğumuş, bir de ''hazırlık maçlarını'' paralı yayınlayıp kimseye izlettirmiyorlar. Çok büyük saçmalıklar oluyor çok. Türk futbolu ilerlesinmiş, sen bütün maçlara, hatta antremanlara bile paralı yayın koyarsan nereye ilerliyorsun nereye?

Çok Haklısın. Konuyla ilgisi yok ama Gstv ne zaman türksat'a geçicek ? Bilgisi olan var mı ?

Nova Sports 3 adlı Yunan kanalı maçı veriyor... Bilginize...

Allah'tan Eurofutbolda maç şifresiz abone olmamamıza rağmen şifresiz yayınlıyorlar maçları onun dışında kapalı.Ama saçmalık normal kanallarda yayınlanması lazım CNNTURK falan , STAR TV? bu kanallara verebilirsin en azından.

Allah'tan Eurofutbolda maç şifresiz abone olmamamıza rağmen şifresiz yayınlıyorlar maçları onun dışında kapalı.Ama saçmalık normal kanallarda yayınlanması lazım CNNTURK falan , STAR TV? bu kanallara verebilirsin en azından.

Kesinmi şifresizyayınlayacağı ? Kesinse enişteme gidecem onda d samrt var ama euro spor kanalına abone değil

d smarttan başka bi yabancı kanalda yok mu?

Babama 2008de çok kızmıştım niye aldın şu D-zmartı diye, şimdi işimi görüyor :asd: Ama hala daha kızgınım.. O zaman ligtvde alabilirdi, gitti D-zmart aldı, BJK sanırım o sene avrupada iddialıydı :asd:

2-0 kazanıcaz bu maçı o kadarrrrrrrrrrr.

vicdansızlar ya tamam uefayı şampiyonlar ligini alında bari hazırlık maçını izleyelim ya koymuşlar bayern maçını CNN'e banane Bayernden zürihden Allah Allah.... :mad:

Olympiakos kadrosuna yeni isim katmadı kayda değer sanırsam bir bilgim yok ama kadroları küçümsenecek gibi de değil hani.Ben diğer takımlara oynadığımız futbolu göz önüne getirdiğimde yeneriz diyorum tabi top yuvarlak ne olacağı belli olmaz.İnşallah alnımızın akıyla çıkarız maçtan :)

Üst Alt