Hazırlık Maçı | Panthrakikos 0-1 Galatasaray | MS | 10 Ekim 2015 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Panthrakikos 0-1 Galatasaray | MS | 10 Ekim 2015

sarbi sağ açık,sol bek, sol açık şimdide forvet oynuyormuş. h.h bu maç fantezilerini gerçeğe dönüştürdü zevkten iliklerine kadar nirvanaya ulaşmıştır.

Bu hamlenin meyvesini aldık.

Aslan News@Aslanews 52 dk.52 dakika önce
Sabri şu dakikalarda ise forvete geçti.

CQ-AUBgWoAAF3Ro.png

end1.jpg

sarbi sağ açık,sol bek, sol açık şimdide forvet oynuyormuş. h.h bu maç fantezilerini gerçeğe dönüştürdü zevkten iliklerine kadar nirvanaya ulaşmıştır.

Eğer doğru ise ne gerek var böyle bir saçmalığa..
Yahu o kadar genç oyuncu götürüyorsun bu maçta oynatmayacaksın hangi maçta oynatacaksın. Eğer sağ bek doluysa oynatmazsın adamı. Oynatmak zorundamısın. Oynat gençleri. Eskiden hiç değilse alt yapıdan denemeler falan oluyordu. Yazık ne hale getirdiler altyapıyı..Şu oyuncuyu heryerde oynatırım mantığındaki teknik adamlardan nefret ediyorum.

hh sabriyi forvete koyacak kadar delirtmemistir

lakin, sabri hazirlik maci oldugundan kafasina estigi gibi kendini forvette bulacak kadar delirmis olabilir

bu maci izleyebilseydim baya bir küfür ederdim herhalde. bu emre denen sokak futbolcusuna bir de %50 zam yapip 5 sene imzalarlar. rakibi kücümseyip panenka denemis ama becerememis...

süper kupa macinda oyuna girip atilan, sampiyonlar ligi macinda top kontrol edemeyen elemandaki özgüvene bakin..

emreye sallıyozda takımda ayağı iyi olan tekniği iyi olan az oyuncudan biri fiziğini geliştirse biraz calışkan olsa cok iyi topçu olurdu ama neyse

Internette panathinaikos u yendik diye sevinen sevimli taraftarımız epeyce bol

Envoyé de mon Lg G3 Cloudy 2.5 en utilisant tapatalk

Üst Alt