Hazırlık Maçı | Portekiz 1-2 Arjantin | 9 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Portekiz 1-2 Arjantin | 9 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Arjantin 2-1 Portekiz | Maç Sonucu

Portekiz'de, C.Ronaldo haricinde doğru dürüst futbolcu yok. Nani, Quaresma falan var ama onlarda çok kişisel.

Messi kendi basina birseyler yapmaya calisti,ama yazdiklarimiz da dogru cikti.Messi barca gibi bir takimda gercek messi,xavi ile iniesta ile gercek bir messi,barca haricindeki herhangi bir takimda oda herhangi bir futbolcu.

Ronaldo ,cogu yerde gene klasini konusturdu,asistlerini yapti,golünü atti,yanindakiler biraz daha beceriksli olsaydi portekiz maci alirdi ki,zaten macida portekiz haketmisti.

o almeida tamam eyw. uzun ,kafa topları felan alıyor ama birşeyler eksik ya birşey yok ama ne olduğunu bir türlü bulamadım . bjkda oynarkende aynı hissiyatdayım ama hala bulamadım ne eksik olduğunu :D

kaçırdığı kafa ve boş kale posizyonlarıyla guizayı anımsattı biran :D

[video=youtube;9x2QotyHS5Q]https://www.youtube.com/watch?v=9x2QotyHS5Q[/video]

tumblrlfv7g3cplt1qbhab0.gif

o almeida tamam eyw. uzun ,kafa topları felan alıyor ama birşeyler eksik ya birşey yok ama ne olduğunu bir türlü bulamadım . bjkda oynarkende aynı hissiyatdayım ama hala bulamadım ne eksik olduğunu :D

kaçırdığı kafa ve boş kale posizyonlarıyla guizayı anımsattı biran :D

Iste senin o aradigini werder Bremende cok aradi ama bulamadi,onun icin cok arama bence cünkü kacirdigi gol aklima gelince bu adamdada aranacak birsey olmadigini gördüm bugün :)

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz 1-2 Arjantin | 9 Aralık | Maç Sonucu

Almeidanın yakından atma sorunu var fm' e göre konuşursak almeidanın bitiriciliği 15 bobonun 18 bobo tek bitiriciliği yüksek almeidadan.Bana göre almeida hala iyi santrofor hava toplarının hepsini alıyor uzaktan şutlarıda var guiza olması için sene sonuna kadar böyle pozisyonlar kaçırması lazım guiza olmak kolaymı :)

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz 1-2 Arjantin | 9 Aralık | Maç Sonucu

Maçı hakeden Arjantin'di Portekiz hiç organize olamadı sadece Ronaldo'nun bireysel çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalıştılar. Arjantin Teknik Direktörü de defansifliği abartmıştı ve santraforları yoktu. Tevez olsa maç daha erken kopabilirdi Messi de iyi oynadı pek yardım almamasına rağmen.

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz 1-2 Arjantin | 9 Şubat | Maç Sonucu

Messi'ye sallayanlara anca gulerim ben :), Barcelona Messi'siz maclarinin 50%'i kazaniyor ne diyorsunuz siz ya?

Üst Alt