Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Portekiz 1-3 Türkiye | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

milli maçları hep yarım yarım izledim

hiç selçuğu oynatmadı galiba

bu selçuğu ilk 11de düşünmediği anlamına gelir

kanatta da caneri falan görüyorum

bekir var

umut bulut var

rezalet

gidip finlandiyaya yenildiler

yani bu abdullah avcıdan hoca olmaz gibime geliyo

ya benim elimde Selçuk İnan olacak da ben takım sistemini onun üzerine kurmayacam

olacak iş mi

artık dünya kupası elemelerinde de realde bençte oturan nuri kurtarır takımı

Cevap: Hazırlık Maçı | Portekiz - Türkiye | 2 Haziran | 21.45 | TRT 3 Spor & Lig TV

^^ oyuncuların hepsini deniyor işte teker teker. selçuk'un yeri banko zaten, çok fazla oynatmaya gerek duymuyor doğal olarak.

yeri banko falan değil

bi adamı takımın beyni yapacaksan 3 hazırlık maçında da kenarda bekletmezsin

selçuğu yedek düşünüyo

bana biri açıklasın bu adamlar göz önündeki adamlar bunların bireysel olarak neyini deniyosun

tamam sercanı denersin anlarım ama diğerlerinin ne olduğu belli

Bulgaristan maçında oynasaydı,İsmail gibi sakatlansaydı çok mu iyi olacaktı?Selçuk o maçlarda oynasa ne olur oynamasa ne olur.Portekiz maçında oynamazsa tepki vermekte haklısınız.

---------------Volkan---------------

G.Gönül----Semih---Ömer----H.Ali

---------Selçuk-----Hamit---------

--------------Nuri-----------------

G.Töre-----------------------Arda

--------------Burak---------------

Bulgaristan maçında oynasaydı,İsmail gibi sakatlansaydı çok mu iyi olacaktı?Selçuk o maçlarda oynasa ne olur oynamasa ne olur.Portekiz maçında oynamazsa tepki vermekte haklısınız.

aynen valla ya

hic iynamasin, hatta portekiz macinda biole oynamasin

futbol bu, cok basit vede cok gereksiz bir pozisyonda gitti cocuk 6 ay yok

toparlanmasi nerdeyse bi 6 ay daha alir

Bekir oynar ve 9 gol yeriz inş. :ka21:

Onu bilemem,bana kalırsa Caner yerine oynaması lazımdı.

herşeyi gectim hazırlık macı bu dün orta sahan düşmüş adam degiştirmiyorsun. macın bitimine 1 dakka kala mustafa pektemeki alıyorsun. sırf zaman gecirmek icin. ben bu zihniyeti sevmiyorum sadece.

------------Cenk-----------

Hamit---Ömer---Semih---Hakan

------Selçuk---Topal------

-----------Nuri------------

Töre-----------------------Arda

-----------Burak--------------

Böyle çıksında bi as kadroyu görelim artık.

Şu milli takım bir çift forvet oynasın arkadaş.

herşeyi gectim hazırlık macı bu dün orta sahan düşmüş adam degiştirmiyorsun. macın bitimine 1 dakka kala mustafa pektemeki alıyorsun. sırf zaman gecirmek icin. ben bu zihniyeti sevmiyorum sadece.

Tek mantıklı açıklaması var oda bunları diğer maçlarda düşünmüyor keyiflerini çıkarsınlar. :)

Abdullah hoca Selçuk İnan'ı fazla beğenmiyor galiba 3 maçta toplam 30 dakika oynattı.

as kadroyu bi görelim nasıl yapacak ve bence bu maçı portekiz belirler maça asılırlarsa yenerler hazırlık havasında geçerse beraber biter yenmemiz zor gözüküyor

Üst Alt