Hazırlık Maçı | PSV Eindhoven 3-1 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | PSV Eindhoven 3-1 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | Smart Spor

psvnin gencoları bile canavar.uzaktan 2 süper gol attılar.bunun dışında artık carole,ahmetle olmayacagı ortada.maicon satılıp 2 iyi stoper almalıyız.8 numara ve yedek forvet bi de tabi.

formayı alacak adam niye cıkmıyor yüzlerce binlerce adam geldi geçti. madem bunlar alamıyor formayı hiyerarşik olarak futbol ekibinin çıkıp sorumluyuz şu şu sebeplerle futbolcu bulamıyoruz/forma vermiyoruz demesi lazım böyle birşey de yok. taraftar da sormuyor zaten bence en çok baskı burdan yapılmalı yönetim ve teknik kadroya yoksa gidip evertondan 1 senelik kiraladıgın adamlarla mugdatla en fazla clde grup 3.lugu hedeflersin. ekonomik olarak avrupayla başetmene imkan yok. yetiştirirsen başarı gelecek
haklısın

muslera,mariano,serdar aziz,denayer,nagatamo olmadan çok zor gercekten.belhanda da son 5 dk oynadı sadece.onyekuru topla çok az buluştu.

Iyi hazirlik maci oldu bence. Orta sahasi ve savunmasiyla diri bir takima karsi oynadik.
Savunma anlaminda cok kötüydük ama kaleci ile birlikte 4 tane ilk onbir oyuncumuz eksik oldugunu var sayalim)

Kaleci ismaili begendim ama ikinci kaleci icin yeterlimi tartisilir)

Stoper Lider !!!
Orta saha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ve yedek genc hizli forvet

sol beke yedek genc yerlide olur. (Alt yapidan oyuncu olursa itiraz etmem taraftar olarak. )

Iyi hazirlik maci oldu bence. Orta sahasi ve savunmasiyla diri bir takima karsi oynadik.
Savunma anlaminda cok kötüydük ama kaleci ile birlikte 4 tane ilk onbir oyuncumuz eksik oldugunu var sayalim)

Kaleci ismaili begendim ama ikinci kaleci icin yeterlimi tartisilir)

Stoper Lider !!!
Orta saha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ve yedek genc hizli forvet

sol beke yedek genc yerlide olur. (Alt yapidan oyuncu olursa itiraz etmem taraftar olarak. )
belhandayı da say.6 oyuncu yoktu diyelim.belhanda son 5 dk oynadı.onyekuru son 20dk oynadı.

Bittik, bittik!:cry:...

Aynı gün FB nin muhteşem futbolu yetmedi, birde bizimkiler perişan halde ha?...Maçları izlemedim ama izlemiş gibi oldum; bunca renktaş yanılıyor olamaz!...Fatih Terim yol yakınken bıraksın; kan değişikliği fayda verir belki?:unsure:...

Bittik, bittik!:cry:...

Aynı gün FB nin muhteşem futbolu yetmedi, birde bizimkiler perişan halde ha?...Maçları izlemedim ama izlemiş gibi oldum; bunca renktaş yanılıyor olamaz!...Fatih Terim yol yakınken bıraksın; kan değişikliği fayda verir belki?:unsure:...
en azından biz fulham gibi lige yeni yükselmiş bi takımın rezerv takımına karşı oynamadık.5-6 eksiğimiz vardı ve kaleci iyi oynamasına ragmen uzaktan 2 süper gol yedik..hakem de 1 penaltımızı vermedi;D

Son düzenleme:
Bahaneler, bahaneler...!. Sezonu kaybettiğimizi kabullenip, gereği behemahal yapılmalı. Para eden kim varsa elden çıkarılmalı, şimdiden ligde kalma hedefinine yöneltmeliyiz bütün sinerjimizi!...

Bir not düselim bu arada. Gomis gecen sene hazirlik maclarinda da lay lay lom havasinda geziniyordu.
Adam resmi maclarda sadece oynuyor galiba. Hazirlik maclarinda ben burdayim...neden burdayim..burdaysam kim cikarti beni buraya modunda.

Üst Alt