Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV

Maç izliyorum diye detaya girmek istemedim ama benzer şeyler düşündüm. Başka takımdayken çok anlaşılmıyodu ama Muğdat da o kafada bi topçuya benziyor.
Umut gibi pozisyonuna bakmadan pres yapmıyor mesela. Prese gideceği zaman pozisyonuna geçecek adamla göz göze gelip anlaşıyor. Ya da duvar olacağı zaman pozisyonunu boşalttığının farkında olup hemen depar atıyor yerine doğru.
Sadece 2 maçta gördüğüm olumlu şeylerden bahsettim bu arada, Neymar'ı anlatmışım gibi olmasın :D
Muğdat hem Kanat, hem ST için bir Alternatif. Ucuz maliyeti de büyük bir artı.

Hayırlı Olsun.

ulab yeminle kaliteli adam 1 dakikada kendini belli ediyor,fegulinin 1 yıldır yaptığı driplingi rodrigez 1 maçta yapıyo

garry girer girmez pozisyona girdi henry uzun süreli sakatlıktan kurtulmuş ona bağlamak istiyorum bizi bol bol şaşırtmasını bekliyorum ama şunuda söyleyim garry,henry,bruma üçlüsünden en hızlısı kesinlikle bruma..

ne heyecanlandıran transfer
ne heyecanlandıran futbol
ne de heyecanlandıran genç var

neyse vali ziyaret edelim de keyfimiz yerine gelsin

lan daha yeni gunde cift idman yapip agir idman yapiyorlar. ucup gitmelerinimi bekliyorsunuz lan. asil performans 4-5. hafta sonra olur. herkesin performansi ayni anda yukselmez

Belki linc gelecek ama onyekuruyu ben begenmedim

İlk yarı biraz iyi buldum..Fakat genel anlamda bende daha etkili bir oyuncu bekliyordum.

Yorum yaparken veya eleştiri yaparken linç edileceğini hissetmek bu forum için olumsuz bir durum..Galatasarayın geleceği için gerçeklerle yüzleşmek lazım..ona görede önlem almak lazım..buradaki bazı adamlar körü körüne savunmayı bırakıp yapılan eleştirileri yargılayıp laf sokmaktan vazgeçmeli..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt