Hazırlık Maçı | Salernitana 1-1 Galatasaray | MS | 27 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Salernitana 1-1 Galatasaray | MS | 27 Temmuz | Spor Smart

guzel bir yerde mac oynanacak. stadini cok begenirim. minimal modern bir gorunumu mevcut.
konum olarak da keza.

*mac nasil olur net bir yorum getiremiyorum. her iki takim adina liglere cok az kalinan birr surecte kazasiz sorunsuz bir gecis yapmak isteyeceklerini dusunuyorum..* bir o kadar da renkli cekismeli kora kor da olmasi olasilik. <=>
hem bizim son macimizdaki 2.yaridaki olumlu buldugum takim oyunumuz- hem izledigim salernitana 3 hazirlik macini baz aldigimda gollu bir mac olacagini dusunuyorum. rakipte on alanda cok klas bir virtuoz'un olmasi , ozellikle stoper tandemimiz ve yeni sag kanat bek'imiz icin mukemmel bir test olacak versuslar ozelinde.

<= > *salernitana nin bu kamp donemi * 3 macina denk geldim. ucunde de *begendim takimin oynamak istedigi oyunu ve varyasyonlari, orglari vs.... on alan da ve kanat beklerden iceri girisler, ikili uclu verkaclari dogru yapiyorlardi.
son macta *tunuslu kanat bek_invert tandansli oynayan sag bolge oyuncusunun ice girisli topla cikislari etkili buldum. saglam frikik aldirdi bu cikislardan birinde.frikigi de iyi kullanmislardi *botheim ayagindan. solda yeni transfer x lille li oyuncu @Sami Karakoç hatirlarsan transfer basliginda bahsi gecmisti. baslikta degerlendirmistik.
< *bradaric, ilk macinda oldukca etkili buldum sol kanat bek olarak bolca bindirme yapti,bunlardan birinde gol atti ofsayt olarak sayilmadi. bu baglamda kendisi ile ribery, botheim hot line, sagda oynarsa tunuslu ile hot line baglaminda iki kanat bek kanadin ~ merkez onu ribery ve botheim'i mac boyu kacirmak ,varyasyonlar yapmak isteyeceklerini bize karsi da bu baglamda kendilerini iyi bir test edeceklerini dusunyorum son duzlukte.
*ribery'i cok formda buldum bu 3 macta. son macta da oldukca etkili idi. golu penalti dan atarken, birden fazla al da at dercesine ice yay civarindan paslar atmasi leziz anlar idi x oyuncumuzun...yenilerden *bradaric disinda *botheim ilk macinda goz doldurdugunu dusunuyorum-*golunu de yazdi keza.....

bize karsi ribery botheim ikilisi nin tandemle epic bir mucadelesi olur gibi.
keza sahanin genel kadrosunda ; macta *virtuoz tandansli guzel bir cekisme izleriz gibi ribery versus sergio bazli.

bu arada,
son macta talihsiz sekilde yeni transfer edilen genc oyuncusu hava topunda yere inerken kotu sakatladi kendini..bilek bazli burkulma idi ekrandan maci izlerken oyle oldugunu tahmin ediyorum. kendisi *listemde olan italyan genc yeteneklerdendi. diger baslikta yakin gecmiste de bahsetmistim kendisinden.<=> * lovato.
italyan futbolunun uzun vade de cok sey bekledigi stoperlerinden-*sol bek de oynayabiliyor.
bizim maca yetismez tahminim. kendisi adina buyuk sansizlik daha yeni takimiyla ilk maci idi.
bize karsi *oynarsa da *yeni nesil~gelecegin~italya milli takim *defans oyuncusunu da bu gozle ayri izlemenizi tavsiye ederim.

*bir diger yeni transfer ortasaha *cavion'u da begendim son macta . kendisinin de ilk maci yeni takimiyla...
*ayrica, *yeni aldiklari latin kanat forvet *valencia nin oynamasi durumunda ilk bize karsi forma giymis olacak....
*defansta devasa bir uzun var nerdeyse 2 mt(195 civari olmasi lazim) x romali veteran *fazio......
*hocalari begendigim is disiplini ve taktik kurgularini begendigim *davide nicola hoca. kendisi baslarda 442 kariyer son donemde ve salernitana ozelinde 352 ve turevlerini oynatiyor.... yeni sezon takimi nasil bir yerde bitirecek tarafim adina ayri merak edilesi. iyi kompakt zimba gibi bir takim kurdular uc asagi bes yukari....

rakip ozelinde
*son olarak, oynadiklari 3 ozel mac versuslarinda (schalke,hoffenheim,krakow) baglaminda ve ayrica kendilerinin izledigim *yuksek pres bazli son idman macindan cikarimim, diri kompakt hirsli motive bir salernita ile karsilasacagimiz. gecen sezona nazaran ozellikle daha bir kompakt ve konsantasyonlu gorunumdeler,
bu sefer isi sansa birakmak istemeyeceklerdir lig maratonunda....
< gecen sezon mucize sekilde 1 puan farkla ligde kaldiklarini da not ederek.

bizim olasi 11 ve oynayacagimiz olasi oyuna yonelik mac onu nacizane yorumumu mac gunu yapmayi dusunuyorum-olasi yeni gelenler baglaminda.

sozun ozu; italyan her hangi bir takimiyla hazirlik maci yapmamiz cok cok onemli bulurum her donem her daim nacizane.
taktik anlamda kendimizi en iyi test edecegimiz versus ulke modeli italyan futbolu. <=> ki, dunya futbolunda nazarimda tepe lig ve milli takimdir bu oyunun *taktiksel yonunde.

bu uzun yorumum italyan rakip agirlikli oldu. okuyan renkdaslarima tesekkur ediyorum.
Asıl ben teşekkür ederim abi.Geçen sene bazı maçlarda iyi oynayarak puan kaybettiler Lig'de kalmayı hak etmişlerdi ve kaldılar.Bu sene de üzerine iy oyuncu eklemeleri yaparak Lig'de daha çok adından söz ettirecekler gibi abi..

Asıl ben teşekkür ederim abi.Geçen sene bazı maçlarda iyi oynayarak puan kaybettiler Lig'de kalmayı hak etmişlerdi ve kaldılar.Bu sene de üzerine iy oyuncu eklemeleri yaparak Lig'de daha çok adından söz ettirecekler gibi abi..

sevgili murat,
ligde kalmalari konusuna katiliyorum. ozellikle ligin son mac periyodun da kritik puanlar toplamislardi. son mac her seyi mahvedecekti - neyseki kendileri adina diger mac -venezia maci istedikleri gibi sonuclandi -cagliari kazanamadigindan dolayi ligde kaldi salernitana.

bu arada , - bu mesajim da basliktaki
son mesajimdir .
istisna olarak senin yanit bazli mesajini ,yanitsiz birakmaya gonlum el vermedi.

iyi seyirler renkdaslarima.

sevgili murat,
ligde kalmalari konusuna katiliyorum. ozellikle ligin son mac periyodun da kritik puanlar toplamislardi. son mac her seyi mahvedecekti - neyseki kendileri adina diger mac -venezia maci istedikleri gibi sonuclandi -cagliari kazanamadigindan dolayi ligde kaldi salernitana.

bu arada , - bu mesajim da basliktaki
son mesajimdir .
istisna olarak senin yanit bazli mesajini ,yanitsiz birakmaya gonlum el vermedi.

iyi seyirler renkdaslarima.
Abi son mesaj işini unut derim.Burda 1-2 troll için bırakmanı istemem forumdakilerin çoğu da böyle ister bence sana bu videoyu bırakayım güldüreyim seni :D

Üst Alt