Hazırlık Maçı | Slovenya 0-1 Türkiye | M.S | 5 Haziran | ATV - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Slovenya 0-1 Türkiye | M.S | 5 Haziran | ATV

Kargaları bilmem de Milli Takım Burak efendinin çiftliği de değil. Kendisinden daha iyi santrafor olan Cenk oynamalı eleştirisi haklı yani.
Orası öylede onlar kendi oyuncuları diye cenk diye oynamalı havasında. Bence yunus malli oynamalı hepsinden önce.
Yunus Bundesliga da ciddi performans başarısı var arkadaş ne buraki nede cenk hak ediyor bu formayı kıyaslama yapmak zorundaysan.

Yahu sanki adamlarda 20 tane kaliteli yerli var.

Oğuzhan, Cenk, Töre ve Frei

Töre cezalı
Frei Bejekede doğru dürüst şans bulmuyor
Oguzhan oynuyor
Cenk uzun süredir oynuyor ancak son maçlarda oynamadı

Olcay ve İsmail gibiler oynadığında neden oynuyorlar diye aglayanlarda aynı kişiler
FT ci olup da bunu dillemen şaşırttı beni Şaban Bey.

Arda milli takımda çok itici top oynuyor yahu

O kadar yavaş oynayıp yavaş hareket ediyor ki deli ediyor beni

Kimse uyarmıyor mu biraz hızlı hareket et be kardeşim.

Dünyayı ben yarattım triplerine giriyor milli takımda
m'gladbah maçında oğuz sabankay parladı,bu qötü yere değen arkadaş aldı yürüdü.hala anlayamıyorum.

Orası öylede onlar kendi oyuncuları diye cenk diye oynamalı havasında. Bence yunus malli oynamalı hepsinden önce.
Yunus Bundesliga da ciddi performans başarısı var arkadaş ne buraki nede cenk hak ediyor bu formayı kıyaslama yapmak zorundaysan.

Yunus santrafor değil ki. Bizim takıdma öyle değerlendiriliyor. İkinci santrafor ya da forvet arkası oynuyor Yunus.

Mallıyı pek izlemedim ama Olcay ve Şen'den daha kötü olamaz

Volkan iyi sezon geçirdi ama 2. yarıda rakibin defansı yorgun olduğunda girmesi gereken bir topçu.

Takimi hic begenmedim, turnuvada farkli oynamayi planliyorlardir umarim.

Burak beyi gördüm psikolojim direkt bozuldu. Arda Katalan'mı veteran mı belli değil. Ozan'ı görünce zaten beni bir gülme tutuyor. Hababam sınıfında bir velet vardı hani bunlar ceza yedikçe geçer karşılarına gülerdi. Herif nedense bana onu çağrıştırıyor. Hiç futbolcuymuş gibi durmuyor. Bir etkinlik düzenlenmiş de çocuğa çekilişten millilerle oynama şansı verilmiş fotoğraf çektirip çıkacakmış gibi düşünüyorum. Ama inatla çıkmıyor.Kim ne derse desin yine en derli toplu adam Hakan Balta. Pozisyon bilgisi yeter. Neyse dediğin gibi umarım farklı planları vardır. Yoksa aslanım, koçum yürü be demekle ve kaos futbolu ile bir yerlere gelirsek Avrupa'daki sistem takımları iyice gözümden düşecek. Ha birde Fatih hocada cidden forma adaleti diye bir kavram yok. Takıntılı sanki.

Her zaman olduğu gibi kopuk kopuk zaman zaman bireysel anlamda birisi bir şey yaparsa aksiyona girebilen bir takım görüntüsü vardı.Yine gelen her ortaya vurduran bir defans gerçekten takımın işi çok zor.

Arda'nın yedeğe çekilip yerine emre morun oynaması gerek.Pişmesi lazımmışta bilmem neymiş.Arkadaş adamın fizik kalitesi iyi sürat desen zaten söylenecek bişey yok.Koca götlü ardaya tahammül edemiyorum

Üst Alt