Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV

Berkan'ın yanına ağrıları geçtiyse Sergio ya da en kötü pas kalitesinden dolayı Kaan oynamalı. Bana kalsa Efe'yi oynatırdım.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben esasında Berkan-Sergio olarak yazacak idim ama bugün canlı yayınlanan idman görüntülerinde Sergio'yu göremedim, muhtemelen Graz maçı ilk 11 olması çok düşük, mecburen Fredrik-Berkan olarak düşündüm; ama Efe yahut Hamza Akman kardeşlerden birisini de Berkan ile beraber ilk 11 görmek isterdim :hat:

Muslera
Boey Nelsson Bardakcı Tasende
Kutlu Oliveira
Zaniolo Mertens Aktürkoğlu
B. Yılmaz​

Eleme 11'imizi görelim.

Şen
Dubois Ayhan Bayram Karataş
Midtsjø Aksaka
Akgün Moruțan Kılınç
Dervişoğlu
Yedekler de böyle.

Kanat başlar reis
Morutan'da kanat patlayıcılığı yok bana sanki 10 numara daha yakın geliyor oraya koyup çevikliğinden faydalanabiliriz oyun görüşü de fena değil Bükreş dönemi 10 numarada da oynadı. Zaniolo, Rashica, Barış, Kerem hepsinin özelliği bir anda patlayıcılıkları o yüzden Morutan olacaksa 10 numara olur olmazsa da kanat rotasyonunda 5-6 isimle rekabet eder.

Morutan'da kanat patlayıcılığı yok bana sanki 10 numara daha yakın geliyor oraya koyup çevikliğinden faydalanabiliriz oyun görüşü de fena değil Bükreş dönemi 10 numarada da oynadı. Zaniolo, Rashica, Barış, Kerem hepsinin özelliği bir anda patlayıcılıkları o yüzden Morutan olacaksa 10 numara olur olmazsa da kanat rotasyonunda 5-6 isimle rekabet eder.
10 bende oynasın istiyorum fakat kısa pasları çok boş atıyor iyi değil birde bağlantı kurmuyor kanatta uzun topları vs ile daha iyi oyun yönünü değiştiriyor, çalım atıp içeri giriyor, yada orta sahaya çekip içeri pas atıyor falan.

Üst Alt