Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-1 Galatasaray | MS | 9 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-1 Galatasaray | MS | 9 Temmuz | Spor Smart

Maçı izleyemedim.

Hamza’ya iyi oynadı diyorlar, doğru mu?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bence cok fazla süre alamadi ama oynadigi vakit gayet iyidi, topu alinca dikine kosuyor bir iki kisiyi gecmeye korkmuyor ,dikinede pas atmaya calisiyor. Baya bir güven var yani, hata yaparim korkusu yok. Insallah süre bulur bu sezon, ciddi kaliteli bir oyuncu olacak orasi kesin

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Topla çıkma ısrarı halinde daha ilk 10 maçta şampiyonluk potasından çıkarız bak bunu çok net söylüyorum. Dişlerimizimi sıkarak maç izliyoruz yeter artık şu saçmalık hemen bitsin bizim kadro yapımız buna müsait değil.

*topla cikma durumu olayinda bugun ilk yari bir kez hayati hata pva, golu yiyorduk kaleci kurtardi. ozellikle mevcut 11de *topla cikma konusunda kendisi ilk akla gelen ve baslatan oyuncu ( marcao gitti, pva bugunku maci baz alirsak ornk ) .diger noktalar;

genel anlamda
*pva' yi sahsen *defansif anlamda begenmedigimi *yeterli *bulmadigimi bi kac kez ozellikle vurgulamistim gecen sezon ve bu transfer donemi basinda.... yeterli goren var mi bilemiyorum,, resmi maclar bir yana, taze en yakin ornek, bugunku macta ilk yaridaki bireysel kritik gol_yediren_tur bolgesinde pas hatasi akabinde neyseki kaleci 100de100u kurtardi -
derken, 2. yari ise yenilen 2 golu iyi irdelenmeli bolgesel hat pozisyon baslangic surec ve bitis babinda pva ,omer ,omar ozelinde ozellikle....

az veya cok, bu tur, kritik, bolgesel ,bireysel hatalar,garip secimler yapan oyuncularin ilk 11 cikmasi takim defansi adina kotu bir denklem.kanimca.

mariano gibi sag , yuto gibi sol en dengeli duzen idi tarafim adina. ozellikle takim defansi adina.

olayin ofansif yonunu mariano diger tarafta yapiyordu zaten.
kimi renkdaslar yuto neden cizgiye inmiyor vs diyordu, garip bulurdum bu bakisi, bolgesi geregi en temel bireysel performans defans yapmasi ve takim defansinda dengeli ve istikrarli olmasi , bunu kendisi layikiyla yapiyordu. * laubali top tutayim bolgemde ~ calima gireyim kaptirayim(ilk yari bugun ve gecen sezon resmi kimi maclar) veya *stoperimi zor durumda birakayim (yine bugunku mac *abdulkerime verdigi amator pas,epl de yapsa bayagi elestirilir vs) akabinde yenilen golde *defansta pva gormektense,,,,,,asist yapmayan cizgiye inmeyen yuto'yu yuz kez tercih ederim denge ve defansi anlamda istedigini sana verecek denklemde *sahsen.

yazacak cok sey var fakat gecen sezon basinda fatih terim hocamizin yaptigi yanilgi ve stratejik kurulum hatalarini umarim okan buruk hoca yapmaz.

basta , omer, boey, omar ,sonra orta merkezden yetersiz yerli oyuncularimiz, isimleri uc asagi bes yukari yaziliyor,,,gonderilmeli. gecen sezonda vurguladim yine vurguluyorum. *altyapi dan yetenekleri korkmadan kadroya alip entegre etmeli. yanilgi hataya okan hoca da duserse, yazik olur. umarim uzun soluklu basaridan basariya kostugumuz bir birliktelik olur teknik adam kariyeri ozelinde.

Ptt liginde bile bütün takımlar pasla çıkıyor. Ülkenin en büyük kulübü top şişirerek oynamaz. Pasla çıkmak zorundasın. Yoksa oyun kuramazsın.
O pas bu pas değil kardeşim. Ben top şişirelim mi diyorum. Kaleciden başlayıp defans - kaleci - defans - kaleci riskli paslaşılan oyun başlangıcı bize göre değil. Yok yere pozisyon veriyoruz her maç.

Bence cok fazla süre alamadi ama oynadigi vakit gayet iyidi, topu alinca dikine kosuyor bir iki kisiyi gecmeye korkmuyor ,dikinede pas atmaya calisiyor. Baya bir güven var yani, hata yaparim korkusu yok. Insallah süre bulur bu sezon, ciddi kaliteli bir oyuncu olacak orasi kesin

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her topçu böyle olmalı. Kaybedecek hiç bir şeyi yok. Hata yaşarım diye korkuyor.

Aslanım benim be

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğulcan
Aytaç
Ömer
Boey
Omar
Barış Alper

bizim seviyemizde değiller asla.

Emin
Cicaldau
Eren Aydın
Morutan
Emre Kılınç
Okan Koçuk

potansiyel ve gelişiminden emin olamadığım ya da vasatın altında bulduğum isimler, belki Süper Lig’de ilk 10 hedefi olan takımlarda iyi oynarlar. Ama bizde soru işareti ve hatta negatife yakın.

Muslera da bu sınıfa doğru gidiyor son 2 senede ama elim gitmedi yazmaya yine de.

Şu an elimizde

Kerem
Nelsson
Yunus-ki o da bizde ne yapacak bakalım
Abdulkerim- one season show çıkabilir

dışında 11 oynarsa ilk 10’a girer bu kadro dedirtecek 11 oyuncusu yok.

Marcao da gidince çok vasat altı oldu açıkçası kadro şu hali ile.

Bizim adımıza üzücü çok.

Umarım iyi bir kadro kuruluruz Oliveira ayarından da daha iyi isimlerin de arasında olduğu 7 isme daha en az ihtiyaç var.

Sağ bek
Sol bek
Stoper
Ön Libero
Orta Saha
İkinci Forvet
Santrafor

Minimum şart. Bence bir de kanat şart.

Üst Alt