Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-1 Galatasaray | MS | 9 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-1 Galatasaray | MS | 9 Temmuz | Spor Smart

Uzerine dusulup sans verilirse, destek olunursa, yerli Modric'imiz hayirli olsun derim :)

Macin iyileri ve gecer not alanlari: Akbaba (macin adami), Abdulkerim, Emin, Hamza, Okan, PVA ve Omar. Ogulcan'da gol atmis oldugu icin eee hadi diyelim.

Kotuler ve israrla kotu oynamaya devam edenler: Morutsan, Omer, Taylan ve Emre K.. Aytac'a tam karar veremedim hani sorumluluk aldi, topu istedi vs.. Ama yetenek belli o yuzden bilemedim belki gecer not da diyebiliriz ancak gercekten de bizim oyuncumuz degil en fazla olsa olsa Kupa rotasyon oyuncusu olur o da en fazla. Ki ben onun yerine gencleri tercih ederim.

Formsuzlar : Gomis ve Diagne. Degerlendirme disi ben anlamadim ne oynadiklarini. Cok organize de olamadik o yuzden notr. Ama iyi goruntu vermediler.

Okan hocama da teessüf ederim Beknaz'ın ve Eren'in ayağına iki top değmeden maç bitti. Hamza Akman ve sağdaki gencoda iş var. Bir sonraki maçta en kötü ikinci yarı bu adamlar direk oyuna dahil olmalı. Bizim geleceğimiz bu sözümona tecrübeli denen yetenek düşmanı sürüsünde değil. Bu çocuklar oynasın gelişsin.

Son düzenleme:
Okan hocama da teessüf ederim Beknaz'ın ve Eren'in ayağına iki top değmeden maç bitti. Hamza Akman ve sağdaki gencoda iş var. Bir sonraki maçta en kötü ikinci yarı bu adamlar direk oyuna dahil olmalı. Bizim geleceğimiz sözümona tecrübeli yetenek düşmanı sürüsünde değil. Bu çocuklar oynasın gelişsin.
ben Diagne / Gomis / Eren 'i aynı anda salmasına şaşırdım (ki forvetsiz ilk 11 varı - oğulcan forvet dğeil)

tam anlamış değilim ne kafada maç yaptık.

Hem Omar hem Boey gönderilmeli

Bize net bir sağbek lazım rotasyonuna da Ali yeterli

Katiliyorum. Ne Omar ne de Boey bu takimin bek'i olabilecek seviyede degiller (rotasyon olurlar en fazla). Bu mac ozelinde Omar vasat idi. Kotu diyemem yalniz. Ancak bize cok net daha iyi bir bek performansi gerekiyor hedefe yurumek icin. Belki devre arasi iyi bir takviye olabilir ben suan da maalesef beklemiyorum. Bekleyip gorecegiz.

ben Diagne / Gomis / Eren 'i aynı anda salmasına şaşırdım (ki forvetsiz ilk 11 varı - oğulcan forvet dğeil)

tam anlamış değilim ne kafada maç yaptık.
Yenilgi almamak adına böyle saçma birşey denedi sanırım. Okan hocaya birşey demeyelim ilk maçı, sadece pasla çıkma olayından vazgeçsin belirtelim çünkü bizim kadro buna uygun değil. Bunu deneyen 3. Teknik direktör ve olmuyor işte.

Yenilgi almamak adına böyle saçma birşey denedi sanırım. Okan hocaya birşey demeyelim ilk maçı, sadece pasla çıkma olayından vazgeçsin belirtelim çünkü bizim kadro buna uygun değil. Bunu deneyen 3. Teknik direktör ve olmuyor işte.
hocalık bir maç değildi zaten bana göre - bir nevi bu maçta kayığları oynayanlar teklife gidici gibi bakıyorum az bir şey.

o aut atışlarında pas olayına geçen seneden beri anlamış değilim. arada yaparsın hadide her top öyle başlamaz yav. yürek ağızda bakıyorum geçen seneden kalma

hocalık bir maç değildi zaten bana göre - bir nevi bu maçta kayığları oynayanlar teklife gidici gibi bakıyorum az bir şey.

o aut atışlarında pas olayına geçen seneden beri anlamış değilim. arada yaparsın hadide her top öyle başlamaz yav. yürek ağızda bakıyorum geçen seneden kalma
Topla çıkma ısrarı halinde daha ilk 10 maçta şampiyonluk potasından çıkarız bak bunu çok net söylüyorum. Dişlerimizimi sıkarak maç izliyoruz yeter artık şu saçmalık hemen bitsin bizim kadro yapımız buna müsait değil.

Üst Alt