Hazırlık Maçı | Tunus 2-2 Türkiye | MS | 1 Haziran | A Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Tunus 2-2 Türkiye | MS | 1 Haziran | A Spor

Tunus takım oyununu çok iyi öğrenmiş.Bizimkiler çok kaliteli ayaklara sahipler ama belirli bir planımız oyun kurgumuz şuan yok çift ön libero ve bir merkezi orta saha ile oynuyoruz. Top Tunustan yana şuan yapabildiğimiz tek şey şok pres uygulayıp topu kapmak ve kontraya çıkmak onu da doğru düzgün yapamıyoruz zaten. Boşverin izlemeyin saat 10 da TRT de Fransa İtalya maçı var o zevkli olacak

Benim düşünceme göre spikerler ve yorumcular maç dışında ne kadar çok bilgi verip saha dışından bahsederse maç o derece sıkıcıdır. Bu maçta da çok background anlatılıyor gibi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mahmut, Irfan ve Yusuf'u cikarip Akbaba, Berkay ve Yunus'u oyuna alirsa kazaniriz. Gerci Lucescu ile her galibiyet tesadüf. Finlandiya, Romanya, Arnavutluk ve Karadag'i bile yenemedi.

Caglar ve Okay'ı begendim.. Biraz da Cengiz..

Bazı arkadaslar Okay'ı begenmiyor, bence yurt içinden alınması gereken 2-3 futbolcudan biri.. Trabzon yuksek rakam ister diye dusunuyorum.

Şu cenk denen pisliği sevenlerde ne mide var arkadaş. Adam tinerci ama böyle yok 382727 gol atsin yok bizi gururlandırıyor demiyorlar mı bitiyorum
Not : Milli maçlar dışındaki goller.

Üst Alt