Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Güney Kore | 9 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Güney Kore | 9 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Güney Kore | 9 Şubat | Maç Sonucu | Kanal D

Igrenc bir macti. Hic kosmuyoruz yahu ayiptir. Burak ve Kazim cok hirsliydilar girdikten sonra. Tunay'i begendim ben umarim devam eder.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 Güney Kore | 9 Şubat | İkinci Yarı| Kanal D

artik oyle degil

bu gencler iyi topcular

ustune ustluk arda eski arda degil ne yazikki

kazim boyle oynarsa turk futbolu icin ardadan onemli olur gozumde

cunku forvet yok turkiyede

sag acik sol acik bulursun

bu nedenle diyorum kendini zorlayip orta saha oynamali

yoksa cokecek gidecek

Fikirlerin 3-4 ay içinde bu kadar değişebiliyorsa diyeceğim birşey yok...

Kazım demişsin adam hep böyleydi. Oynadığı her maç böyleydi. Hiçbir zaman fizik olarak kötü olmadı, tekniği de gayet iyiydi. Yeni bir keşif değil ki? Söylediklerin birebir fenerlilerin laflarıydı 2 yıl öncesine kadar:asd:

Sen kafanı yorma Arda çökmez, kanada da ondan başka kimseyi koymazlar. Hiddink boşuna bir tarafını yırtmadı Almanya-Azerbaycan maçlarında oynasın diye...

Emre Belözoğlu'nun futbolculuğunu bir kenara bırakalım herşeyden önce kişiliksiz, beş para etmez bir insandır. Bu saatten sonra biri görsün artık şunu da, bir daha giymesin o güzelim Milli Takım formasını yoksa adını kirleticek.

TV8 açın beyler, Milli takım can sıktı, biraz futbol izlersiniz :)

Fikirlerin 3-4 ay içinde bu kadar değişebiliyorsa diyeceğim birşey yok...

Kazım demişsin adam hep böyleydi. Oynadığı her maç böyleydi. Hiçbir zaman fizik olarak kötü olmadı, tekniği de gayet iyiydi. Yeni bir keşif değil ki? Sylediklerin birebirfenerlileri laflarıydı 2 yıl öncesine kadar:asd:

Sen kafana yorm Arda çökmez, kanada da ondan başka kimseyi koymazar. Hiddink boşuna bir tarafını yırtmadı Almanya-Azerbaycan maçlarında oynasın diye...

forvet kazim diyorum forvet

sag acik degil

arada buyuk bir fark var

kuvvetli turk forvet, kafa vuruyor, sut cekiyor vesaire

benim arda hakkinda soylediklerimin degistigini nerden cikardin

salak bir kadrodan olusan milli takimin yuzde 60 i arda evet ama bu takimin yuzde 60 i olmaz benim gozumde

biliyorsun yuzde orani paydanin buyuklugune baglidir

eski kadroyu koyacaklarsa gene arda yuzde 60 olur, gene turnuvaya falan gidemeyiz

simdi arda yuzde 30 olur ama turnuvalara belki gideriz (hem arda eski arda degil hem takim rezil degil)

bu benim gorusum

Küçük bey yine etmiş maçın içine,

Zavallı bir insan hakikaten, nasıl bir sinirdir ? Nasıl bir ruh halidir ?

Senin hiç mi değerlerin, felsefen, hayata bakış açın yok ?

Adı üstünde, altı üstü dostluk maçı

30 yaşına gelmiş ve hala olgunlaşamamışsın.

Bir bacağın Ronaldo, bir bacağın Messi olsa ne yazar ?

İlk önce adam ol.

forvet kazim diyorum forvet

sag acik degil

arada buyuk bir fark var

kuvvetli turk forvet, kafa vuruyor, sut cekiyor vesaire

benim arda hakkinda soylediklerimin degistigini nerden cikardin

salak bir kadrodan olusan milli takimin yuzde 60 i arda evet ama bu takimin yuzde 60 i olmaz benim gozumde

biliyorsun yuzde orani paydanin buyuklugune baglidir

eski kadroyu koyacaklarsa gene arda yuzde 60 olur, gene turnuvaya falan gidemeyiz

simdi arda yuzde 30 olur ama turnuvalara belki gideriz (hem arda eski arda degil hem takim rezil degil)

bu benim gorusum

Kim var ki? Selçuk mu? Burak mı?:)asd:)

Tabii daha kaliteli olacak kadro Volkan-Sercan falan olsa br nevi kabul ederim ama bu adamlarla aynı fikirde olmam söz kousu değil Nuri o kadar maç oynadı hiçbirşey veredi mill takma. Kötü oyuncu demiyorum ama bu ayrı birşey.

Herkes laf ediyor ama Emre'den başka orta saha oyuncumuz yok. Saçmalıyor ediyor orası kesin ama top kapıyor, top yapıyor, sorumluluk alıyor.

Arda eski Arda neden değil? Göremedik ki daha? 6 ayöncesindeki Arda'dan ne farkı varbilmiyorum ben şahsen, açıklarsan sevinirim.

Bu işler gerçekten bu kadar ucuz olmamalı. Arda dediğiniz adam 19 yaşında italya milli takımının tümünü maymun etmiş adamdır. Ki o sene dünya şampiyonu oldular. Zambrota-Gattuso-Materazzi 3lüsünün arasından 2 sefer çıkmak herkesin harcı değildir.

Demem odur ki Arda birgünde böyle bir konuma gelmedi, Tunay'la Volkan Şen'le falan da gitmez.

ntvsporda da fransa-brezilya maci var.bu arada arjantin atti

Kim var ki? Selçuk mu? Burak mı?:)asd:)

Tabii daha kaliteli olacak kadro Volkan-Sercan falan olsa br nevi kabul ederim ama bu adamlarla aynı fikirde olmam söz kousu değil Nuri o kadar maç oynadı hiçbirşey veredi mill takma. Kötü oyuncu demiyorum ama bu ayrı birşey.

Herkes laf ediyor ama Emre'den başka orta saha oyuncumuz yok. Saçmalıyor ediyor orası kesin ama top kapıyor, top yapıyor, sorumluluk alıyor.

Arda eski Arda neden değil? Göremedik ki daha? 6 ayöncesindeki Arda'dan ne farkı varbilmiyorum ben şahsen, açıklarsan sevinirim.

Bu işler gerçekten bu kadar ucuz olmamalı. Arda dediğiniz adam 19 yaşında italya milli takımının tümünü maymun etmiş adamdır. Ki o sene dünya şampiyonu oldular. Zambrota-Gattuso-Materazzi 3lüsünün arasından 2 sefer çıkmak herkesin harcı değildir.

Demem odur ki Arda birgünde böyle bir konuma gelmedi, Tunay'la Volkan Şen'le falan da gitmez.

cok basit

nuriler selcuklar tunaylar volkanlar falan bana cok umit veriyor

semihler baltalar ayhanlar fenerli selcuklar falan oynamiyor takimda

bu durumda benim mantigim bu takim daha kaliteli oldu diyor

ayrica ardanin sakatliginin gelip gecici birsey olmadigini, psikolojik olarak kuvvetli olmadigini tahmin ediyorum

bunlar benim goruslerim

payda yukselmi pay azalmis yani benim gozumde

yuzde 60 tan yuzde 30 a dusmus olmasi da cok normal benim gozumde

sen 6 aydir oynamamis futbolcunun ayni sekilde yada daha kuvvetli donecegine inanirken mantikli oluyor

ben ayni sekilde donmesi zor zaten gittikce futbolu agirlasiyor derkenmi mantiksiz oluyor?

tamam ahmet kardesim arda milli takimda kim olursa olsun takimin yuzde 60 idir mutlumusun

an itibari ile hayatini topu saga cekip sonra sola ceken bir solacik olarak geciren bir arda bana haz vermiyor

emre colagi seyretmeyi tercih ederim, belki o bosa kullanmaz yeteneklerini ilerde diye umit ederim

arda 20 yasinda degil su an

Emre yine kendine yakışanı yapmış

Dayanamayıp arada kanal değiştirdiğim oldu.O kadar kötü bir maçtı.Servet-emre(atılana kadar)-selçuk-kazım-g.g.-hamit vasat oynadı geri kalanlar kötüydü,maçta tek iyi oynadı diyebileceğim oyuncu burak yılmaz'dı.Beğendim onu.

Serdar Kesimal çok iyi oynadı.Tunay torun da iyi oyuncu.

emreye kimse kızmasın

tsl'deki hakemler bu adama ağa muammelesi yaparlarsa o da sahada polat alemdar gibi rajon keser tabi.

Allahdan arada bir avrupa maçına çıkıyorda haddini bildiriyorlar bu futbol teröristine.

Şampiyona sonrası milli takımı bırakabilirmiş aman çok üzüldük :(

İnşallah bu maç son maçı olurda bundan sonraki tüm zararları kendisi ile fenerbahceye olur milli takıma değil.

Arda Turan, Nuri Şahin, Emre Belözoğlu, Volkan Şen ve Mevlüt Erdinç Milli takımın bankoları olmalılar bence. Bu futbolcular olmazsa olmaz.

Arda bu takimin herseyi :(

Iste bazilarin harcadigi Ardanin degerini anliyorsunuzdur umarim...

Bizim takimdada cok ariyoruz onu :)

Insallah yakinda dönecek

arda milli takımda oynadığı futbolun yüzde 25ini bile oynamamıştır galatasaryda. eğer ardaya bağlı bir takımsak vay halimize galatasaray olarak. ardaya çok güveniyorsunuz.

Hiddink'le olmaz bu is. En kisa sürede yerli bir hoca getirilmeli.

Üst Alt