Hazırlık Maçı | Türkiye 1-0 İrlanda Cumhuriyeti | MS | 23 Mart | TRT Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-0 İrlanda Cumhuriyeti | MS | 23 Mart | TRT Spor

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 İrlanda Cumhuriyeti | 2.Y | 23 Mart | TRT Spor

IBB Emre ye 3 Milyon veriyormus. Versin kerizler.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 İrlanda Cumhuriyeti | 2.Y | 23 Mart | TRT Spor

çağlar serdar ne facia bir tandem öyle ikisi birbirinin kopyası gibiler. Topa dal özelliği açık stoperlerden gına geldi. Toparlayıcı stoper oynamalı bunların yanında.

Okay begendigim yerli oyunculardan biri, umarim avrupa'ya gider, sevilla ilgileniyormus.

Sali gunu karadag

sonra iran ve rusya ile hazirlik maclari varmis hazirana dek

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-0 İrlanda Cumhuriyeti | 2.Y | 23 Mart | TRT Spor

mehmet topik attı gol geldi

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-0 İrlanda Cumhuriyeti | 1.Y | 23 Mart | TRT Spor

1-0 topal

topal bu sahayi sever ! Karadag a da atmisti

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-0 İrlanda Cumhuriyeti | 2.Y | 23 Mart | TRT Spor

Topal - Okay orta sahası ve kanatsız orta saha ile ancak bu kadar olur. 2020'de 34 yaşında olacak Topal yerine o mevkiye başka oyuncular monte edilmeli artık. Emre Akbaba da küçük takımın büyük oyuncusu. Milli takımın on birine giremez.

Topal-Okay orta sahasinin Selcuk-Tolga orta sahasindan zerre farki yok.

Topal - Okay orta sahası ve kanatsız orta saha ile ancak bu kadar olur. 2020'de 34 yaşında olacak Topal yerine o mevkiye başka oyuncular monte edilmeli artık. Emre Akbaba da küçük takımın büyük oyuncusu. Milli takımın on birine giremez.
İlk maçında mucizeler yaratmasını mı bekliyorsunuz az sabır.

Okayi begendim ben. Bunu zamaninda alacaktik iste.

Okayi burada görmek isterdim

Yetenekli topçu

Onu topalin yaninda oynatan 70 yaşinda rumen bunagi allaha havale ediyorum

Üst Alt