Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 ABD | 29 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 ABD | 29 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - ABD | 29 Mayıs | 21.00 | Ntv Spor

ahahnda simdi okudum, necip ve toraman yok diye sitem ediyorlar.

servetin yaninda bencede kesin toraman oynamali, o ayri.

ahahnda simdi okudum, necip ve toraman yok diye sitem ediyorlar.

servetin yaninda bencede kesin toraman oynamali, o ayri.

Her maçtan önce Sabriye laf ederler hep iyi oynar yine laf ederler.Klasikleşmiş 5-6 oyuncu sayarlar bunlar nasıl oynar diye..Elemelerde kesinlikle necip ön libero rıdvan sağ bek ismail sol bek.Forvette de nihat ve batuhan olmalıymış daha önce kadro kurmuşlar.Bütün kadrolarda bu 6-7 oyuncu var...Sonra her milli maç öncesi istedikleri kadro gelmeyince zaten amaç Gs ve Fb derler bilerek onlardan kuruyo derler..Gelen bütük teknik adamlara laf ederler vb.. bir sürü şey.

Hiddinki eleştiren adamların hepsi veya gelen teknik adamlara taraflı diyenler,Necipin artık milli takımda direk ilk 11 oynamasını söylüyorlar :D

Milli takım her zaman Gs ve Fbden oluşur bu torpil yüzünden değil.Kaliteli oyuncular bakımından :asd:

Yahu şu kazım neden oynuyor,Halısaha maçına çağırmam ben bu adamı.

Her maçtan önce Sabriye laf ederler hep iyi oynar yine laf ederler.Klasikleşmiş 5-6 oyuncu sayarlar bunlar nasıl oynar diye..Elemelerde kesinlikle necip ön libero rıdvan sağ bek ismail sol bek.Forvette de nihat ve batuhan olmalıymış daha önce kadro kurmuşlar.Bütün kadrolarda bu 6-7 oyuncu var...Sonra her milli maç öncesi istedikleri kadro gelmeyince zaten amaç Gs ve Fb derler bilerek onlardan kuruyo derler..Gelen bütük teknik adamlara laf ederler vb.. bir sürü şey.

Hiddinki eleştiren adamların hepsi veya gelen teknik adamlara taraflı diyenler,Necipin artık milli takımda direk ilk 11 oynamasını söylüyorlar :D

Milli takım her zaman Gs ve Fbden oluşur bu torpil yüzünden değil.Kaliteli oyuncular bakımından :asd:

:D:D

illi Takım -Tınaz Tırpan dönemi hariç- ben bildim bileli böyledir.

Bu nedenle de hiçbir zaman Milli Takım -maalesef- benim Milli Takımım olamadı.

Milli Takım ben bildim bileli fb'li ve gs'li oyuncuları rehabilite etme, moral kazandırma, kendine güvenlerini yerine getirme ve uluslararası tecrübe kazandırma yeri olmuştur.

Çağlar Birinci olayına özellikle dikkat! gs transfer etti ve direkt ilk onbir oyuncusu oldu. Ve bu adam küme düşmüş bir takımın oyuncusu. Bir numarası da yok. Sabri, Kazım, Servet ve Zan'a diyecek birşey bulamıyorum. Rijkard gibi dünya çapında bir teknik direktörün sildiği adam Milli Takımda direkt oyuncu?

Zan koca sene oynamamış, şimdi önümüzdeki sezon için kendine burada güven kazandırılıyor.

Valla ne desek boş...

su yorum cok komik ))

En çok merak ettiğim kadro buydu.

İlk 2 değişiklik hakkını

Selçuk İnan-Nuri Şahin

Kazım-Volkan Şen

yönünde yaparsa merak ettiğim ikinci 11'i de görmüş olacağım.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0 - 0 ABD | 29 Mayıs | 21.00 | NTV

amerkada preımer lıgde oynuyan forvet varmı unuttum adını goremedım de

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0 - 0 ABD | 29 Mayıs | 21.00 | NTV

2. Dakika Sabri'nin uzaklaştırmadığı pozisyonda ceza sahası önünde topla buluşan Dempsey yerden kaleyi denedi... Meşin yuvarlak az farkla yandan auta çıktı..

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0 - 0 ABD | 29 Mayıs | 1.Yarı | NTV

bu arada defans 4lusu ful galatasaray bosuna demıyoruz turkıyedır galatasaray dıye

Üst Alt