Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye - Slovakya | 20.30 | 29 Şubat | A Haber

ulan atv senin yapıcan işe ben

ne diye a haberde çıkar ki :mad:

talip doğan 2 saat önce böle bişi yazmış

Yeni Etik raporunda fenerbahçenin 3 maçta şike yaptığı raporlanmıştır

arkadaşlar ahaber web tv açılmıyor bende, alternatif link var mı? çok makbule geçer

talip doğan ;

YENİ ETİK raporuna göre FENERBAHÇE, SİVAS, GİRESUN, için kesin düşüş var

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trabzonsporlu oyuncu Engin'e sert tepki göstererek, oyunu provoke etmekle suçladı. Engin gibi oyuncuları "ayağa kaldırmamak" gerektiğini ifade eden Avcı, "Allah bana böyle oyuncularla çalışmayı nasip etmesin. Rakibi provoke ediyor, yaptığı hareketlerle oyuncuları rakip taraftarın önüne atıyor. Hakemlerin böyle oyunculara dikkat etmesi lazım. Oyunu güzelleştirmek, Türk futboluna bir şeyler katmak adına bazı şeyleri ayırt etmek lazım" dedi.

.

burak ve selcukun olmamasını ılgınc ama bakalım ilerleyen dakikalarda

Bana biri soylemisti. Eskiden Engin ile Abdullah Avci buyuk sorunlar yasanmis aralarinda aralari bozukmus o yuzden Engini asla milli takima cagirmazmis Abdullah Avci. Ne kadar dogru bilmiyorum.

Abdullah Avci Allah bana Engin gibi futbolcularla calismayi nasip etmesin gibisinden bir sey söylemisti zamaninda ama bu sorunun ortadan kalktigini da söylemisti.

Şike yapıldığını herkes biliyor.Sonuçta raporda ne yazarsa yazsın şuç cezasız kalacak.

Üst Alt