Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Kuzey İrlanda | 26 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Kuzey İrlanda | 26 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-0 Kuzey İrlanda | 26 Mayıs | Maç Sonucu

Sabri'yi çok beğendim. Ne kadar dengeli oynadı öyle.

Mehmet Topal, Servet ve Caner 3'lüsü bize ne kadar zarar vermiş izleyenler bu maçta gördü sanırım ki rakip K.İrlanda idi.

Milli Takıma neden çağırılıyorlar hala peki?;)

Var mı alternatifleri? Özellikle stoperde en sıkıntı yaşayan milli takımız. Ayrıca hazırlık maçı değilde ön eleme Almanya maçı olsunda göreyim ben Caner'i ilk 11'de. Servet'den iyisi yok mecbur oynuyor. Mehmet Topal'a lafım yok. Seveni var sevmeyeni var. Ben sevmiyorum ayağına top geldi mi yeni gelin gibi heyecan yapıyor.

Dün maçı izlerken net imkanım yoktu ama tahmin edebiliyordum Serhat'ın Topal'ı yine de savunacağını.

Baskı olmadan bu hataları yapan bir adam,kaldı ki rakip futbol adına sahaya birşey koyamamış her pozisyonda Emre ile oynamaya çalışması da garip.Sen de futbolcusun,Valencia tarafından transfer edilmişsin bir çalım atıp forveti ya da kanat oyuncularını soksana pozisyona ama onun işi top kapmak rakip İrlanda olmasına rağmen.

Var mı alternatifleri? Özellikle stoperde en sıkıntı yaşayan milli takımız. Ayrıca hazırlık maçı değilde ön eleme Almanya maçı olsunda göreyim ben Caner'i ilk 11'de. Servet'den iyisi yok mecbur oynuyor. Mehmet Topal'a lafım yok. Seveni var sevmeyeni var. Ben sevmiyorum ayağına top geldi mi yeni gelin gibi heyecan yapıyor.

Yorum olayı.

arkadaşlar maçı izleyemedim takım nasıl oynadı kimler güzel oynadı

arkadaşlar maçı izleyemedim takım nasıl oynadı kimler güzel oynadı

Karşımızda iyi bir rakip olmadığı için pek birşey söylemek anlamsız.Sezon başındaki kamplarda Galatasaray'ın Hollanda 3.lig takımları ile yaptıkları maça benzer bir maç oldu.Top devamlı bizde,rakip atak yapmaktan aciz bir durumdaydı.Orta sahada Selçuk İnan iyi oynadı.Sabri dengeli oynadı.Caner sol bekte yine çok sırıttı.Servet bi kaç kez hata yaptı,rakibin etkisiz olmasından dolayı sonuç alamadılar.Topal'ın çok basit ve komik hataları vardı.Sercan iyi oynadı.Hamit vasatı aşamadı.Nuri Şahin vasattı.Takım olarak birşey söylememiz için ABD maçını izlemek lazım.

Karşımızda iyi bir rakip olmadığı için pek birşey söylemek anlamsız.Sezon başındaki kamplarda Galatasaray'ın Hollanda 3.lig takımları ile yaptıkları maça benzer bir maç oldu.Top devamlı bizde,rakip atak yapmaktan aciz bir durumdaydı.Orta sahada Selçuk İnan iyi oynadı.Sabri dengeli oynadı.Caner sol bekte yine çok sırıttı.Servet bi kaç kez hata yaptı,rakibin etkisiz olmasından dolayı sonuç alamadılar.Topal'ın çok basit ve komik hataları vardı.Sercan iyi oynadı.Hamit vasatı aşamadı.Nuri Şahin vasattı.Takım olarak birşey söylememiz için ABD maçını izlemek lazım.

saol kardeşm yani ABD maçını izlemek lazım diosun

saol kardeşm yani ABD maçını izlemek lazım diosun

ABD maçı tartışmasız zorlu olacak,onlar Dünya Kupası için kadro denerken bizim için çok da sıradan bir maç konumunda onlara göre, bu yüzden takım için daha iyi bilgiler elde edebiliriz.

genel olarak vasatı aşamadık..

ilk yarı kazım çok etkisizdi forvet oynaması buna etken oldu..

caner,servet çok kötüydü ozan gayretliydi nuri,selçuk sıfır katkı yaptı tuncay çabaladı ama bencildi hamit hazır değildi..

2.yarı sercan oyuna hareket kazandırdı dün iyi oynadı..

emre-arda oyuna girdiler o an üstünlüğümüz ortaya çıktı inanılmaz anlaşıyorlar keşke aynı takımda oynayabilselerdi dedirttiler..emre guizaya yada wedersona pas atarken ne kadar çıldırıyorsa ve hakkı emeği gasp ediliyorsa ardada m.topal yada m.sarpdan pas almaya çalışırken o kadar hakkı emeği yeniyor dedirttiler ..

semih eski semih değil ama hala milli takımın ilk forveti olacak kadar iyi.

sabri dengeli ve iyiydi şaşırtıcı vaziyette:)

karşımızda rakip yoktu bence kötü oynadık milli takım 2 oyuncudan ibaret şuan için arda ve emre dışında skora etkili heyecan yartacak adam yok gibi duruyor..

abd maçı en azından iyi bir ölçü olur..

Üst Alt