Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Gürcistan | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Gürcistan | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Gürcistan | Maç Sonucu

Savunma anlamında iyi değiliz bana göre , hücumda bölüm bölüm iyi işler yaptık umut vericiydi.

Mac bittikten sonra galiba Alperde Abdulllah hocaya tavır yaptı. Abdullah hocada arkasından 1-2 dakika pis pis baktı. Fatih hoca hariç hiçbir hoca saygı görmüyor Türkiye'de. Bizden malesef adam olmaz...

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 2-1 Gürcistan | 2.Y | TRT 3 Spor & Lig TV

Milli takımda bencil bir futbol oynadığı tek pozisyonla mı anladın peki ? Öyleyse eğer önünde saygıyla eğiliyorum senin.

Ben Arda'yi milli forma altinda ilk defa mi izliyorum? :eek: Atletico'da daha cok pasa yakin, takim oyununa yatkin/agirlikli bir oyun oynuyor.

gökhan törenin sabriden farkı yok diyenler futbolu bıraksın su topu felan izlesin

Sol bek sıkıntısı var. Semih&Ömer Toprak ikilisini kaynaştırsak iyi olacak gibi. Sağda GG oynar. Bence takım umut verdi. Rakip zayıf olsa da.Takımın en kaliteli bölgesi orta saha kesinlikle.Çok klas oyuncularımız var o mevki'de.

Gelen giden Abdullah Hoca'ya atarlandı.

Böyle bir ortamda başarı beklemek imkansız.

Milli takıma Rıza Çalımbay,Fatih Terim,Mustafa Denizli,Yılmaz Vural gibi adamların gerektiğini bir kez daha gördük.

Futbolu bilmelerine gerek yok. Önemli olan otorite.

bende gördüm ama hakilda cocuk 89.da adam alinirmi maca.. topal 90 dakika oynadi.. sonra giremeden mac bitdi
Mac bittikten sonra galiba Alperde Abdulllah hocaya tavır yaptı. Abdullah hocada arkasından 1-2 dakika pis pis baktı. Fatih hoca hariç hiçbir hoca saygı görmüyor Türkiye'de. Bizden malesef adam olmaz...

arkadaslar ne bekliyorsunuz anlamadim deli gibi top oynayacak degiliz sezonun yorgunlugundan cikmislar ve sürekli bir 11 bile yoktu sahada bence asiri fazla kendimizi elestiriyoruz,ben begendim gayet iyi gördüm takimi,bir kere diri oynamaya baslamisiz biz hazirlik maclarinda cok sallanti oynuyorduk,biraz zaman verin ve sans verin,bu kadar kendini elestiren baska bir millet yok,sürekli yerden yere vuruyoruz kendimizi.

milli takimin hocasina kimse atar yapamaz,varsa öyle bir durum ilk ucakla türkiyeye postalasinlar,abdullah avci otoritesi asla sarsmamali bir kere futbolcuya prim verdinmi futbolcuya dayili düzeni degistiremezsin...bizde hiddink rijkaard bu yüzden basarisiz oldu,bizde fazla yumusak takilirsak oyuncu yer seni...

İlk yarı güzeldi ama ikinci yarı vitesi düşürünce leş gibi maç oldu.Bu arada Mert'e yazık olacak, Volkan varken oynayamaz.

Üst Alt