Hazırlık Maçı | Ukrayna 0 - 3 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Ukrayna 0 - 3 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Ukrayna 0 - 3 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonu

Gene tuncayın balına bir gol bulduk bu adam ne ballı yaw fbli olmasından belli :D

arda servet süperdi.

en son gol tam bir organizasyondu...

Hakan balta gibi oyuncuyu ismaille falan kıyaslayanlar oluyordu hadi bu komikliği bjkliler yapıyorda bizim içerimizden de yapanlar vardı.Hakan balta mükemmel bir oyuncu.Defansif anlamda zaten muhteşem.Hücuma da az çıkar öz çıkar.Bugüne kadar onun tarafında kimler oynadı biriside H.baltayı madara edemedi

Herkes İspanya maçında Güiza dedi de kimse de söylemedi yahu Hakan Balta o zaman stoper oynuyordu. O zamanlar stoperinde 2 yabancı oynatanlar utansın :rolleyes:

Sercan, Nihat'a göre kat kat etkili oldu. Tuncay çok iyi değildi. Hamit takımın en iyileri arasındaydı. Gökhan Gönül'ün pas ve ortaları etkili değildi. Hatta dikkat ettim aynı dakika içinde 3 defa sağdan atıp soldan geçme çalımı yedi. Maçın da ortalarıydı daha. Arda da Hamit gibi en iyiler arasındaydı. Arda da Hamit de takımın beyni gibi oynadılar. Ayhan da görev aldığı süre içerisinde görev adamlığını yaptı. Servet ve Gökhan da bu maç fena değildiler, iyiydiler. Sabri oyunda çok kalamadı ama Kazım'la anlaşamadığı bariz belli. Kazım ise hızı var kullanmıyor yavaşlatıyor. İllaki topu kendi kullanacak, illaki çalım atacak. Halil az kaldı oyunda pek göremedim. Keza İsmail de öyle. Hakan Balta yine o bildiğimiz standartında oynadı. Nuri ve Ceyhun da çok ön plana çıkmasalar da fena değillerdi, görevlerini yaptılar.

Değinmeden edemeyeceğim, son gol muhteşemdi. Tam takım işi oldu.

Buradan Brezilya maçına geçersek, özellikle 2.yarı atakları başlatan, oyunu sağ kanatta kuran Elano'ydu :D 37.dakikada girdi sanırım Kleberson sakatlanınca. Maçın sonuna kadar durdu.

Tuncay'ın gol anlık/şans golü ama adam hızını bazen çok doğru kullanabiliyor. O pozisyonda da müthiş hızla daldı içeriye.

İkinci gol Arda'nın bekletmeden ortası Servet'in de kendi becerisiyle şık bir gol.

Üçüncü gol bomba olanıydı, gerçekten kalite.

Arda-Hamit-Nuri-Ayhan 4'lüsü orta sahada baya iyi işler yaptı. Ayhan görev adamı onu bir kenara çıkarırsak Arda-Hamit-Nuri üçlüsü oyunun iki yönünü de çok iyi okuyabiliyorlar.

Ek olarak bu maçta Milli takım taktiksel açıdan sanki Galatasaray gibi oynadı. Derli toplu bir görüntü içerisinde maçı tamamladılar.

Cevap: Hazırlık Maçı | Ukrayna 0 - 3 Türkiye | 12 Ağustos | Maç Sonucu

İspanya maçlarında İspanyol spiker bizde ne zaman Valencia ve Barca iyi top oynar milli takım da iyi oynar ,Türklerde Galatasaray iyiyse milli takımda iyidir,demişti. Yorumcuymuş hakkaten :D

Cevap: Hazırlık Maçı | Ukrayna - Türkiye | 12 Ağustos | 21.00 | TRT1

İzlediğim kısımda Milli Takımın Galatasaray gibi oynadığını gözlemledim.

Terimin takımına da Rijkaard 'ın eli değmiş gibiydi.:rolleyes:

Dün ilk 20 dk yı izleyerek yaptığım bu yoruma birkaç destek gelmesi beni sevindirdi. Gerçekten de Galatasaray iyiyse Milli Takım da iyi.

Yanlız Milli Takım için artık biraz geç. Geçen sezonun puan kayıplarını telafi etmek zor...

Çok mutlu oldum.Biz hazırlık maçıda sömestıra gelse de bizde gitsek.

Çok iyi bir oyun ve iyi bir skor.Ukrayna bitmiş resmen ama kazanmamızın sebebi bu değil çok iyi oynamamızdı.Son golü ağzım açık izledim.Harika bir organizasyondu ve pozisyonu Arda'nın başlatmış olması beni ayrı bir sevindirdi.Bosna'yı yenersek Play-off'a kalacağımızı düşünüyorum.Fatih Hoca takıma gençleri monte etmeye başladı yavaştan.

---------------------Sinan Bolat---------------------​
Gökhan Gönül-----Servet-----Eren Güngör------İsmail​
-----------------------M.Topal-----------------------​
Aydın------------------Hamit-------------------Arda​
------------------Sercan---Batuhan ------------------​
Şöyle bir ilk 11 ne zaman göreceğiz bakalım.:)

Bence

-----------Volkan-------------

---Gokhan - Servet - Eren - Hakan--

----Sabri - Hamit - Nuri - Arda------

------------Tuncay----------------

------------Sercan-----------------

Iyi gider

Çok iyi bir oyun ve iyi bir skor.Ukrayna bitmiş resmen ama kazanmamızın sebebi bu değil çok iyi oynamamızdı.Son golü ağzım açık izledim.Harika bir organizasyondu ve pozisyonu Arda'nın başlatmış olması beni ayrı bir sevindirdi.Bosna'yı yenersek Play-off'a kalacağımızı düşünüyorum.Fatih Hoca takıma gençleri monte etmeye başladı yavaştan.

---------------------Sinan Bolat---------------------​
Gökhan Gönül-----Servet-----Eren Güngör------İsmail​
-----------------------M.Topal-----------------------​
Aydın------------------Hamit-------------------Arda​
------------------Sercan---Batuhan ------------------​
Şöyle bir ilk 11 ne zaman göreceğiz bakalım.:)

İsmaili yakın bir zamanda 11 de izleyeceğimizi pek düşünmüyorum açıkçası. Hakan bir daha gösterdiki kademe anlayışı olarak milli takımda onun kadar iyisi yok ve top sıkıştığında bile şişirmiyor 30-40 metrelik paslar bile ayağa, İsmailin bu yönünü geliştirmesi lazım sadece ofansif güçle olmayacaktır, ancak henüz çok genç, 2 senede herşeyiyle bu bölgenin en büyük alternatifi olur.

Dün maçta dikkatimi çeken diğer bir husus Gökhan Gönüldü. Daha önce de bu konuda eksiği olduğunu düşünüyordum ve beni yanıltmadı, kademe anlayışı iyi tamam ama hücuma katılmaya çalıştığı anda takım vites düşürüyor. Terimin Sabriyi niye bu kadar sevdiğini anlatmaya yeter herhalde:D Eğer bu kadar oyunu yavaşlatacaksa hiç ofansa katkı yapmasa daha iyidir. Dikkat ettiyseniz, defalarca sağa kaçtı Gökhan ama Hamit ısrarla onun koşu yoluna atmadı, sadece ikinci yarının sonlarında tercihini bu yönde kullandı.

Maç boyunca sürekli ah şu Hamit te bizde olsaydı diyip durdum, böyle bir adamı tek başına al takıma müthiş katkısı olur hem defansif anlamda, hem ofansif anlamda, stoper + forvet yerine, her ne kadar kaliteli isimler olcaksa da tek Hamiti tercih ederim.

Dün forma çok hoş duruyordu üzerlerinde. Acaba orjinal nereden bulabilirim bu formayı. Takım olarak. Şort tozluk dahil:)

Dün forma çok hoş duruyordu üzerlerinde. Acaba orjinal nereden bulabilirim bu formayı. Takım olarak. Şort tozluk dahil:)

Bildiğim kadarıyla beyaz formanın şortu da beyazdı. Ancak rakip kırmızı renkli olmayınca altına kırmızı şort giydik ve bence çok daha iyi durdu.

Milli takım işi şansa bırakmasın dünya kupasında kesinlikle olmalıyız.Yan top sıkıntısını bu maçta yaşamadık ama açıkçası ukrayna'nında golcüsü bitmiş bir shevshenko.Nihatın hazır olması lazım bu takıma forvet gerek umut veriyor milliler :)

maçın şifrelenmesinden trtnin bi kazancı yok

anlaşma gereği uydu yayınını şifrelemek zorundalar

ama tek hataları şifre koyacaklarını önceden bildirmemeleriydi...

Üst Alt