GSC Scout - Hector Herrera & Brahimi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen açtığım konu yedeğe dönülünce uçtu.

İkisinin de sözleşmesi bitiyor, birisi şahane bir 8 numara diğeri ise çok iyi bir sol açık.

Alınamayacak oyuncular değil, top takımlardan teklif gelmediği sürece.

Bence alamayız.
İsim olarak Dortmund seviyesinde bir ekibe giderler maaşa bakacaklarını sanmıyorum bu 2 topçununda , en azından 2 yıl.

Yillardir böyle bosa cikan üst düzey adamlari alamiyoruz hatta almayi düsünmüyoruz bile kulüp olarak.

Hic ugrasiyorlar mi acaba böyle adamlarla cok merak ediyorum.

Çok iyi isimler ama bunları getirebilmek de o kadar kolay değil bence. En basitinden bir EPL orta sıra takımının bile bizden fazla şansı var. Şampiyon olup direkt CL katılımı sağlasak bile.

Herrera adamım benim. Kulakları çok hoş.

mexicos_midfielder_hector_herrera_poses_before_the_russia_2018_w_812419.jpg

Ndiaye ve Onyekuru'nun bonservisini alamayacağımızı ve Rodrigues'in muhtemel satışını düşünürsek böyle hamleleri kovalamak lazım kesinlikle. Brahimi üst düzey bir yetenek ama %100 güvenirim diyebileceğim bir isim değil. Hector Herrera ise çok beğendiğim bir oyuncu. Bizim seviyemiz için mükemmele yakın bir orta saha ve güçlü bir karakter. Lider özellikli bir isim. Olmasını çok isterim.

Klas iki oneri

Feghouli'yi dehleyip kontratini Brahimi'ye

Belhanda'yi dehleyip kontratini Herrera'ya

Versek sesimi cikarmam

Yahut 3.35 + 3.85 = 7.2 ---> 7.2 / 2 = 3.6m seklinde pay etsek de olur

Orta sahada cok iyi isimler var mutlaka Belhanda'yi dehledikten sonra bu beles cengaverlerden birini almaliyiz: Rabiot, Ramsey, Ander Herrera, Fabregas, Mata (bunlar hayal fikir versin diye yazdim), Hector Herrera, Mousa Dembele, Alan Dzagoev, James Milner, Leroy Fer, Andreas Pereira, Brahim Diaz, Antoine Bernede

Yine kanatlarda genis bir yelpaze mevcut: Martial, Di Maria, Correa, Salvio (hayal), Brahimi, Marlos, Muniain, Susaeta, Narsingh

En azindan sansimizi denemeliyiz fakat Brahmini suan nasil bilmiyorum. Fizik gucunde ufacik bir dusus varsa dahi alinmamali.
Herrera gibi oyuncular icin 4 milyona dahi acimam. Abarti bir ornek olacak ama Fegh Belhanda ikilisine 8 milyon verecegime sadece Herrera'ya 8 milyon versem daha karli olurum.

Üst Alt