Helal Olsun Aziz Yıldırım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helal Olsun Aziz Yıldırım

Cidden ayakta alkisliyorum..

Herkesin bu adami tanimasina ragmen yine yapti yapacagini ve gündemi degistirerek Fener'in Vitor ile sorununu, takim'in basarisizligini ortadan kaldirdi..

Bknz her kulüp aciklama yapiyor an itibariyle..

Istedigi buydu, tebrikler..

Net kilit.
Fakat bende bi helal olsun diyeyim. Fenerbahceye bu kadar zarar veren bi tane adam görmedim suana kadar. Bizim isimize cok yariyor, allah razi olsun.

Haksız değil. Tüm fenerbahçe sayfalarına bakın hiç bir taraftar ilk hafta hezimetini, elenmeyi, sistemdeki boşluğu konuşmuyor herkes başka kulüplerin şike yaptığını vs konuşuyor. Adam taraftarı süper oyalıyor.

aziz_yildirim_1.jpg

heisi seviyoruz

Haksız değil. Tüm fenerbahçe sayfalarına bakın hiç bir taraftar ilk hafta hezimetini, elenmeyi, sistemdeki boşluğu konuşmuyor herkes başka kulüplerin şike yaptığını vs konuşuyor. Adam taraftarı süper oyalıyor.
Bunun yani sira Vitor olayi cok önemli. Adamlar FIFA dan agir ceza yiyecekler büyük ihtimal ve yaptiklari pisligi unutturdular adeta.

Vitor olayı ne kardeşim?
Ciddimisin?

Adam'i gönderemediler tazminat olayindan dolayi, istifa da etmeyince mobbing uygulayarak izole etmeye calistilar. Önce teknik ekibini kovdular, sonra tesislere girisini engellediler ve kondisyoner türk hocalar idmana cikti. Ardindan Vitor birden gece gece Portekiz'e kacti ve kendi aciklamasina göre istifa etmedigi icin tehdit edildi.

Ciddimisin?

Adam'i gönderemediler tazminat olayindan dolayi, istifa da etmeyince mobbing uygulayarak izole etmeye calistilar. Önce teknik ekibini kovdular, sonra tesislere girisini engellediler ve kondisyoner türk hocalar idmana cikti. Ardindan Vitor birden gece gece Portekiz'e kacti ve kendi aciklamasina göre istifa etmedigi icin tehdit edildi.

Bşka bir şey var sandım ben. Bundan bir şey çıkmaz ya.

Her şey bir yana şaka maka efsanelerimizden biri oldu. Aziz kadar Galatasaray şampiyonluğu / kupası gören bir tane futbolcu, yönetici, başkan vs... yok bizim kulüp bünyesinde :D :D

Allahın izni ile 5. yıldızı da takmadan gitmeyecek büyük başgan :asd:

Üst Alt