Helvacı: "Misimovic'i Polat kadro dışı bıraktı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı: "Misimovic'i Polat kadro dışı bıraktı"

Cevap: Helvacı: "Misimovic'i Polat kadro dışı bıraktı"

Programi canli izliyordum..O an Misimovic basligina da yazdim..

Roportaji gosterdiler, daha sonra roportaji yapan kisi studyoya geldi ve off the record kisimlardan bahsetti..Bu kisimlar icin Helvaci'dan onay aldigini da belirtti..

Bana gayet inandirici geldi..

Mehmet Helvacı'yı hiç sevmiyordum ama; bütün pislikleri aydınlattığı için Adnan Polat'ın yaptığı pislikleri ortalığa döktüğü için bu adama kanım ısınmaya başladı. Sonunda tezim de doğrulandı. Misimovic'i yönetim, Hagi'yi maşa yapıp kadro dışı bıraktırmıştır dediğimde, özellikle Mete Alparslan arkadaşımız neler diyordu neler, ona da burdan selamlar olsun. Hagi'nin de maşa olduğu kanıtlanmıştır.

Polatın Misimovici kadro dışı bırakmasındaki mantelite nedir 1.5 milyon euro kar mı?

Mehmet Helvacı'yı hiç sevmiyordum ama; bütün pislikleri aydınlattığı için Adnan Polat'ın yaptığı pislikleri ortalığa döktüğü için bu adama kanım ısınmaya başladı. Sonunda tezim de doğrulandı. Misimovic'i yönetim, Hagi'yi maşa yapıp kadro dışı bıraktırmıştır dediğimde, özellikle Mete Alparslan arkadaşımız neler diyordu neler, ona da burdan selamlar olsun. Hagi'nin de maşa olduğu kanıtlanmıştır.

Bunlar bilinen şeylerdi zaten inanmayanlar yada inanmak istemeyenler ise A.Polat ve Hagi'nin "fanboy"larıydı sadece.

simdi neden hagi ile sezgin gidecek diyip hagiyi yollayamadigi anlasildimi:)

hagiyi pis bir sekilde kovarsa kongre oncesi oyle bir konusurki

degil kongreden yatak odasindan cikamaz polat

adnan polatın artık galatasaray başkanlığını ancak rüyasında görebileceğini düşünüyorum

Ucuz oyunlar bunlar.

Helvacı Profesör namını almış bir insan, daha yaratıcı şeyler bekliyor insan.

sanırım herkesin hagiye bir özür borcu var misimoviç meselesi için...ben özür diliyorum senden hagi...

Nasıl büyük başkan demişiz biz bu adama ? Bi başkan takımına 8 milyon euroya aldığı adamı 8 maç oynatıp elano gibi olmasından korktu diye kadro dışı bıraktırırmı ? hemde okadar orta sahaya ihtiyaç varken.. Her zaman diyorum takımın başına sokaktan bi fenerliyi koysan daha çok zarar verirdi şu kulübe sportif anlamda..

Hagi'den niye ozur dileyelim ki? Sayet olay dogruysa birilerinin oyuncagi olmagi kabul edip taraftara cektirdikleri icin Hagi bizden ozur dilesin.

şaka falan mı bu şimdi çıkıp böyle bir açıklama yapıyor

Rijkaardın gönderilmesi hatadan da öte bişeydi işler zaten o noktada sarpa sarmaya başladı

Ben Rijkaardi niye sevdim?

Can yoldasiyiz diyen ADAMlar birbirinin kirli camasirlarini ortaya dokerken, birbirlerinin suratina iserken, sen agzini acip kimseye camur atmadinda ondan.

Üst Alt