Hem Galatasaray, Hem Fenerbahçe'de Oynamış Futbolcular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gelenler: Burak-Revivo-Servet
Gidenler: Açık ara Emre. Herifin Inter ve Newcastle maçlarını bile izlerdim. Yıkılmıştım. Hatta haberlere imza atana kadar inanmamıştım.

Ben Fatih Akyel'den öncesine yetişemedim. Bu soruya Tanju ve Emre cevabı verilse de bence bizden aldıkları en önemli isim Mehmet Oğuz. Direkt kaptanımızı almışlar. Birch'li 3 sene üst üste şampiyonlukta başrol oynamış ve Metin Oktay'ın son yıllarına yetişmiş biri.

Bize gelenlerde ise İlyas 14 senelik hasretimizi bitiren 87 ve 88 şampiyonluklarında kritik goller atmış. Burak, Erhan ve Raşit de sayılabilir.

En sevindiğim Revivo ve Burak. Revivo da zaten bi boka yaramadı. Burak ise ilk sezonu hariç bomboktu.

En üzüldüğüm demeyelim de fb’ye gittiğini öğrendiğimde en çok küfürler savurduğum Beleşoğlandı.

Sergen ve Burak’ı pek dikkate almıyorum.

Onlardan aldığımız Servet ve Tomas fena değildi.
Bizden onlara gidenler için Fatih Akyel ve Tanju keşke gitmeseydi dediğim isimler oldu.

Serdar Aziz’i de iyi kitlemiştik 🤣🤣🤣

onu bunu bilmemde Tanju Colakin okadar iyi kariyer yapip bu renkler altinda sayisiz gollerinden sonra zit kulübe imza atmasi gercekten yanlis oldu.

Bu yuzden camiasizdir. Emre'de bu yolda, cok ince bir cizgide gibi.

Konuya gelirsek, birkac isim daha eklenebilir zaten yazilmis tekrara gerek yok. Saffet Sancakli'da vardi, yazan olduysa goremedim affola. Ona da kismen uzulmustum orada da iyi isler yapti cunku.

En cok uzuldugum: Tanju, soyle ki cok alakasiz zamanda gitti. Yani hersey zaten yolundaydi. Bende cocuk sayilirdim o donem ama ortalik sallanmasti. Sasirma desem daha dogru.Paraci bucur'un gittigine cok sasirmamistim o yuzden bir onemi yok bir de sonradan geldi direkt gidis yok.

En cok sevindigim: Bize gelenler arasinda beni sevindiren belki Emre Asik'tir.

Genel olarka bunlardan bize gelipte is yapmis isim sayisi birkac tane. O yuzden 100 kere dusunmek lazim :)

Üst Alt