Henry Onyekuru: "Başakşehir'e attığım golü kariyerim boyunca unutmayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru: "Başakşehir'e attığım golü kariyerim boyunca unutmayacağım"

IMG_20190519_191140.jpg

Henry Onyekuru: "Ailem olmadan yaşayamam. Birlikte seyahat ediyoruz ve onları yakınımda görmeyi seviyorum. Ailem nereye gitsem benimle geliyor"

Henry Onyekuru: Başakşehir'e attığım golü kariyerim boyunca unutmayacağım. Çok mutlu oldum, fotoğraflara baktığınızda hayranlara nasıl koştuğumu görebilirsiniz. Herkes çok mutluydu. Bağırıyor, tezahürat yapıyor ve “CimBomBom” diyorlardı. Benim için inanılmaz bir duyguydu. Fernando Muslera, Sofiane Feghouli'nin golüyle yanıma geldi. Yanıma geldi ve "Tamam kardeşim. Şimdi senin zamanın. Endişelenme ve sayılmamış golü unut; sonuna kadar zorla, şans sana gelecek. Bu fırsatın bana gelmesini bekledim ve bu şansı bulduğumda gol attım. Çok mutluydum. O gün benim için çok özeldi. Çünkü kariyerimdeki ilk lig şampiyonluğumu yaşadım. Başka kulüplerde iki, üç kez şampiyon olan takım arkadaşlarım oldu ama bu benim için çok özeldi. Aslında o gün ısınmada bile hissettim. Tüm konsantrasyonumu, tüm kapasitemi vermeye hazırdım. Evde oynuyorduk. En başından beri bizi inanılmaz bir şekilde destekleyen bir ekip. Hayranlarımız vardı. İnanılmazdı. Allah'a şükür başardık" dedi.

Henry Onyekuru: "O geceki kutlama olağanüstüydü. Tüm hayranlar çok mutluydu, inanılmaz bir duyguydu. Adım seslenildiğinde ve yürümeye başladığımda bu duygunun ne kadar nadir olduğunu, şampiyon olduğumuzu ve bu duygunun çok özel olduğunu düşündüm. İnanılmaz bir duyguydu. Nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Donk benim için ağabey gibidir. Bana her zaman tavsiyelerde bulunur ve şakalar yapar. Ancak iş zamanı sahada çok ciddi. Her zaman yüzde yüzünü verir. Kutlama günü dansı planlamamıştık. Spontane oldu. Bence o da eğleniyor ve düşünüyordu.”

Üst Alt