Henry Onyekuru'nun Kira Bedeli ve Satın Alma Opsiyonu Açıklandı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru'nun Kira Bedeli ve Satın Alma Opsiyonu Açıklandı

mükemmel bir anlaşma olmuş ben 7.5 milyon euro opsiyon bekliyordum ki o bile ödenebilir tutuardı iyi performansta ama çok iyi olmuş anlaşma

mükemmel bir anlaşma olmuş ben 7.5 milyon euro opsiyon bekliyordum ki o bile ödenebilir tutuardı iyi performansta ama çok iyi olmuş anlaşma
Ben de en aşağı 7 mil euro bekliyordum çok iyi oldu bu yaşı çok genç uzun yıllar kanat forvet ihtiyacını takımın topu ileri taşıyabilen süratli futbolcu ihtiyacını tek başına karşılayabilecek bir futbolcu onyekuru.

Demek ki adamlar 12 verdi niye 5 e biraksin dememek lazim (diagne gibi)
Ne demek istedigini anliyorum ama verdigin ornek tam olarak dogru bir kiyas degil. Diagne bulundugu ligde ve odenen rakamlara bakinca, kendisini kanitlamis bir golcu. 60 kusur macta 50 tane golu falan var. Suan bile takimin 1. santraforu.

Onyekuru iyi paralara alindi ama hic kullanilmadi Monaco tarafindan, Fransa'da pozitif bir iz bile birakamadi. Yani ayni durum soz konusu degil.

Üst Alt