Henry Onyekuru'yu Arar mıyız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru'yu Arar mıyız?

Sizce yokluğunu arar miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Dar alan becerisi neredeyse hiç yok.Onyekuru bence o dediğin takımlara gidemez

o kadar emin konuşmamak lazım. Sterling 5-6 sene önce baya dalga geçilen adamdı. Oyun zekası yerlerdeydi. Mane'de 23 yaşına kadar Salzburg'da oynuyordu.

Jardim pek çok genci geliştirmiş bir isim. Ben güveniyorum iyi yerler gideceğine. O seviye olmasa bile bir alt seviyede mutlaka olur.

Babel zaten ilk 11'e geldi. Fizik ve form durumu da bunu rahatlıkla kaldıracak vaziyette. Onyekuru daha farklı tarz ve gelişime açık bir oyuncu. Ancak kalkıp 15-20m verecek halimiz yoktu. Dolayısıyla üzerine fazla kafa yormaya gerek yok. Katkıları için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim. Bu senenin "Onyekuru" kontenjanı Emre Mor'da. O da yine bambaşka tarz ama tavanı yüksek. Geçen sene kanatlarda sadece Onyekuru ve Feghouli varken şu an Babel, Feghouli, Emre, Jimmy var. Daha iyi pozisyonda olduğumuzu düşünüyorum.

fransadaki fişek gibi bekleri salt süratiyle alt edemeyeceğinden bir halt yapamaz

ama biz onun eksikliğini ligdeki maçlarda hissedebiliriz belki

yine de oyumu aramayız olarak kullandım

Son cümleye kadar gayet güzel bir analiz yapıp son cümle bir çavuş inciri mahvetmişsin.

Şaka bir yana ben de senin gibi düşünüyordum. İnanılmaz bir oyuncu değil, sıkışık defanslara karşı etkisi çok azalıyor ama yerine gelen oyuncu çok yanlış tipte biri olduğu için Onyekuru’yu arıyoruz.

Gelirse şu yaşlı ve nispeten statik takımda iş yapar çünkü Terim’in bu sorunu taktik vs ile çözebileceğini düşünmüyorum.

Üst Alt