Her An Aslan Olabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Her An Aslan Olabilir

Cevap: Her An Aslan Olabilir

kesinlikle sağ kanat falan değil herif direk forvet.

Videolarını izleyin adamın kanatla alakası yok.

Sag bek mi? Bence yerli bi stoper alalim, gerektiginde ujfa sag bekte oynasin.

Zaten bu adam daha cok sag acikta oynuyor sanirim

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Beyler ekşisözlük'ten aldığım bilgiye göre Atatürk Havalimanına gelmiş.

Bu arada adamın videolarını izledim adam kanat falan değil herif 2 li forvette oynuyor.

Transfermarkt falan hikaye adam sürekli ceza sahasında 6 pasta dolaşıyor ne biçim 4-4-2 kanadı bu ?

iş yapabilecek takım oyuncusuna benziyor ama aradığımız yabancı kanat oyuncusuna benzemiyor gibi. bize daha çok topu ayağına aldığında takımı kanattan hızlıca sürükleyebilecek yabancı oyuncu lazım gibi.

Beyler ekşisözlük'ten aldığım bilgiye göre Atatürk Havalimanına gelmiş.

Bu arada adamın videolarını izledim adam kanat falan değil herif 2 li forvette oynuyor.

Transfermarkt falan hikaye adam sürekli ceza sahasında 6 pasta dolaşıyor ne biçim 4-4-2 kanadı bu ?

luganonun videolarını izle onu da forvetteki uzun boylu kafa vuruşları iyi oyuncu olarak zannedersin :)

Az önce maç özetini izledim dünkü. Bir penaltı yaptırmış ve onu kullanarak gole çevirmiş. Çok hareketli bir isme benziyor, yerinde durmuyor devamlı sağa sola, ileri geri koşuyor. Hesapta kanat ama göbeğe geliyor, içeri kat ediyor.

Ha belki yetenekleri o kadar üst düzey değildir bilemem ama bizim türk medyasının tabiri ile "istekli ve savaşçı" bir oyuncu profili çizdi bana.

alin olcan -töre-m.demir-s.aziz i 10-13 mio. biter

üzerine vercebilecegin bi sürü topcu var

ya arkadaş TÜrk oyuncularına yöneleceğiz demiştiniz, ne oldu?

Daha önceden bilmiyormuydunuz oyuncuların pahalı olduğunu? Bugün yeni mi öğrendiniz?

Elbette Türk oyuncusu pahallı olacak. Neden çünkü iyi oyuncu az.

Olcan kendini kanıtlamış bir oyuncu. Keza Gökhan Töre de öyle.

Ne diye bekliyorsunuz. Bastırın parayı alın. Bugün Olcan ve Töre alınsa kombine satışları bile artar yahu.

Nedir bu kadar bekledikleri?

Neden yabancı alınıyor hala? Baros gönderilmeden gelen yabancıya karşıyım.

Gönder Baros'u al Shaqiriyi yada Suarez'i. Ama zaten takımında yer yok ne diye alırsın yabancı adam?

Önce şu zorunluluklarını yerine getir, biz taraftar olarak hep eksik bir takım mı izlemek zorundayız yahu? Hiç diyemeyecekmiyiz arkadaş bizim takım tamamdır diye.

Kazım'ı bitse sol kanadı başlar, orası bitse baros'u başlar, o bitse hakan baltası başlar.

Bir kerede şu işi halledin tamamiyle ya.

Bildiğin gökmen özdemir haberini süsleyip haber yapmışlar milliyetin sahibi tüpçü değilmiydi adam medya patronluğundan da anlamıyor... 27 yaşında ve Anderlecht de oynuyor.Bu tarz hırslı başarıya aç oyuncuların biraz daha genç yaşta olmasını isterim. ama kötü bir transfer olmaz ilk yarı kazım çoğu maçta kötüydü ebue de afrikada, günü kurtarmak adına alınabilir

Bence aradığımız tipte bir oyuncu.. Fatih Hoca da seveeer, hocasınıd da seveeer, kedi canını senin :D

''Özellikle sağ beke oyuncu arayan'' derken? Terim 50 kere söyledi sağ beke transfer istemiyorum.O bölgeyi Eboue gelene kadar içeriden çözebilirim diye.

Üst Alt