her hastahanede bir imam projesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

her hastahanede bir imam projesi

Bugün imzalanan protokol ile manevi destek ve moral, hasta ve yakınlarının talebi doğrultusunda Diyanet İşleri'nde görevli ve pedagojik eğitim almış din görevlileri tarafından verilecek.

İyice saçmaladılar artık, aştılar daha fazla aşamazlar dedim, yine aştılar artık daha fazla aşamazlar diyorum ama aşacaklar biliyorum...

Yeni binlerce imam alınması demek artık psikoloji alanına gerek yok bence psikologları kapatıp yerlerine imam alalım onlar hastaların ruh sağlığına baksınlar. Bir ara bu kararı alanlara da baksınlar ciddi sıkıntıları var

Devamlı siyaset ve din tartışmasına acık bir konu olmak zorunda mı ?

Bırak kim nerde nereye imam atamak istiyorsa atasın.

Engel olamadıktan sonra burda tartışıp kalp kırmanın anlamı ne ki ?

Tartışmayı bilmedikten sonra bu konular saçma.

Bu başlık altına yazılacak mesajlar için uyarı seviyeyi koruyun. Tartışma çıkarmaya çalışanlar, tahrike edenler konudan uzaklaştırılacaktır.

Konuya gelirsek her sene ilahiyat fakülteleri lisans tamamlama için 400-500 kişilik kontenjanlar açıyorlar. Ne bekliyordunuz ki.

Her eve bir imam projesi çıkarsa şaşırmayın :D

Ben dikkatimi çeken siyasi veya güncel gelişmeleri sözlükte paylaşıyorum bu uzun zamandır böyle, forumun genel bir rahatsızlığı olursa yasaklanır onun dışında ben böyle saçma sapan uygulamalar hayata geçtikçe burada paylaşmaya devam edeceğim. Medyamızda vs bunlar haber bile olmuyor artık, tartışma olsa da olmasa da insanların bilmesi gerekiyor bence bu saçma uygulamaları ben bir çok olayı burada görüp öğrendiğim oluyor o yüzden burada olmasınında faydalı tarafları oluyor bence.

bugün sultanımız bir üniversitenin kampüs temel atma törenine katılmış ve ne demiş biliyor musunuz? külliye.. temel atılan yerden canlı yayında da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa kampüsü diyeceğine külliyesi dedi, bir alkış bir şakşak.. nedir bu osmanlı merakı anlamadım. hadi bunlar kendilerini kurtarmaya calısıyorlar anlıyorum, 25 tl zam alan emekli, asgari ücrete çalışan insanlar neden bunların peşlerinden gidiyor anlamış değilim. sanki bu ülke 2001/2002 den önce halkın inancı bakımından %99 müslüman değildi. din çok tehlikeli şeyler için kullanılabilecek bir araç ne yazık ki.

bugün sultanımız bir üniversitenin kampüs temel atma törenine katılmış ve ne demiş biliyor musunuz? külliye.. temel atılan yerden canlı yayında da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa kampüsü diyeceğine külliyesi dedi, bir alkış bir şakşak.. nedir bu osmanlı merakı anlamadım. hadi bunlar kendilerini kurtarmaya calısıyorlar anlıyorum, 25 tl zam alan emekli, asgari ücrete çalışan insanlar neden bunların peşlerinden gidiyor anlamış değilim. sanki bu ülke 2001/2002 den önce halkın inancı bakımından %99 müslüman değildi. din çok tehlikeli şeyler için kullanılabilecek bir araç ne yazık ki.
Kiz cocuklarin okumasini istemeyen ama karisini,kizini sadece kadin bir doktora muayne ettiren bu yobaz cahil sürüsünden fazla bir beklentim yok acikcasi.
Bir hükümmetin yaptigi savundugu hersey tezat mi olur arkadas?Allah azinliklarin,gayrimüslümlerin yardimcisi olsun!Bes on seneye kalmaz bunlar yasam hakki dahi tanimaz azinliklara.Bir müslüman olarak gidisatin tehlikeli boyutlara ulastigini belirtmeden gecemiyecegim.

Bu baskici,yasakci,dayatmaci zihniyetten nefret ediyorum.
☆$☆

Son düzenleme:
Burda Laf atanlar ..kendileri ciddi hasta olduklarında veya ölüm öncesi ..bülbül gibi dualar edecekler ve bi İmam arayacaklar.

Once hastanelerin saglik personeli ihtiyacini karsilasinlar.

Atanmayi bekleyen hemsireler saglik memurlari var.

Hastanelerde ki her eksiginizi tamamladiniz da sira imama geldi.

Amaclari imam hatip mezunlarina is imkani sunmak. Okullara devlet dairelerine falan da gonderin imam.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt