Her Yol O'na Çıkıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Her Yol O'na Çıkıyor!

sabrisarioglu_1.jpg

Gaziantep maçının ikinci yarısında oyuna dahil olan tecrübeli oyuncu, Jan Olde Riekerink tarafından tam not aldı

Galatasaray’da taşlar yerine oturuyor. Teknik direktör Jan Olde Riekerink, Gaziantep maçında sağ bek olarak oynattığı Martin Linnes’in performansından memnun kalmazken, ikinci yarıda forma verdiği Sabri’yi beğendi.

Tecrübeli futbolcunun Linnes’e göre daha etkili olduğunu düşünen Hollandalı teknik adamın, mecbur kalmadıkça Linnes’e bu bölgede şans vermeyi düşünmediği bildirildi.

Riekerink’in Osmanlıspor maçında da Gaziantepspor karşılaşmasının ikinci yarısındaki kadroyu sahaya süreceği dile getirildi.

Milliyet

bu virüsle fotograf cektirenler var ya iste o ve onlar gibiler oldugu sürece biz daha cok izleriz bu herifi

Halim reis, buradan ben bile bu adama verip veriştiriyorum ama, stadda yanımdan geçse ben bile tutar fotoğraf çektiririm. Taraftarı fotoğraf çektirdi diye şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Ha, Galatasaray'da asla yerinin olmadığı fikrini değiştirmez bu söylediklerim.

ulan orhan hoca jor adına sabriyi oynattığın yetmiyormuş gibi şimdide jor adına açıkalamardamı bulunuyorsun yeter be kardeşim
s-290ea39e380a7cb9ca2c1f8b5b58eff777167c14.jpg

Kurtuluş yok...

Kendi gitmek istemediği sürece bundan kurtulamayacağız. Her gelen teknik direktör bunda bizim göremediğimiz neyi görüyor acaba diye kafamı yoruyorum kaç yıldır.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Halim reis, buradan ben bile bu adama verip veriştiriyorum ama, stadda yanımdan geçse ben bile tutar fotoğraf çektiririm. Taraftarı fotoğraf çektirdi diye şey yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Ha, Galatasaray'da asla yerinin olmadığı fikrini değiştirmez bu söylediklerim.

herkesin fikrine saygım var tabiki fakat ben şahsen yıldız oyuncularla fotograf cektiririm

sabri semih umut burak böyle adamlarla cektirmem ama sneijderle podolskiyle muslerayla cektirmek isterim ya da van persie veya etoo

ama bu adam icin konusursak özellikle polarcılar tarafından herzaman kayrıldı cünkü cakal taraftara oynamayı cok iyi biliyor

herkesin fikrine saygım var tabiki fakat ben şahsen yıldız oyuncularla fotograf cektiririm

sabri semih umut burak böyle adamlarla cektirmem ama sneijderle podolskiyle muslerayla cektirmek isterim ya da van persie veya etoo

ama bu adam icin konusursak özellikle polarcılar tarafından herzaman kayrıldı cünkü cakal taraftara oynamayı cok iyi biliyor

Abi naaptın, vurdun beni ??

Üst Alt